Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A roszaszin folyas jelenthet...

A roszaszin folyas jelenthet mast is a beagyazodason kivul? Lehet peteeres vagy tuszorepedes is?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet bármelyik -a peteérés nem jár vérzéssel sosem,a tüszőrepedés néha igen és a beágyazódás is. De mert beágyazódás nem történik a ciklus félidejében, ezért nem nagyon lehet összekeverni a két okot. :)
2009. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es ha egy kesoi peteeresrol van szo? vagy egy spontan peteeres a ciklus vegen?
2009. ápr. 16. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Rózsaszíneztél?Mi lett a végeredmény?Kiderült már valami, hogy pl baba?

Mert én is rózsaszíneztem ma reggel..

2009. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem meg

amikor rozsaszineztem, az a 28. nap volt, ra 11 napra vereztem vmennyit, aztan du, meg masnap harmadnap pecseteltem. azota tegnap kellett volna megjonnie, de nem jott. fogalmam sincs. varok meg nehany napot, aztan csinalok tesztet, mert par honapja hagytam abba a fogamzasgatlot, es meg az is lehet az oka a kesesnek, vagy az, h megfaztam :(

2009. ápr. 23. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mára barnázok, amit szintén nem szoktam..nem tudom mi lesz..
2009. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!