Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 9-10. napon...

Peteérés utáni 9-10. napon has szúrkálás oldalt a beágyazódáson kívül mi lehet?

Figyelt kérdés
6 nap múlva kellene, vagyis nem kellene, hogy megjöjjön.
2010. szept. 26. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet ciszta, vagy valamilyen gyulladásos tünet, vagy éppenséggel semmi jelentősége.
2010. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem beágyazódás volt, csak nem szeretném beleélni magam.
2010. szept. 30. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a beágyazódást nem lehet érezni...

(Egyébként nekem a 9-ik napon már pozitívat mutatott a ClearBlue, esetleg kipróbálhatod, ha elkezdődött már a beágyazódás, akkor kimutatja valószínűleg, max. később is csinálsz még tesztet.)

2010. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia , en inszem utan vagyok a 9. napon es nekem is szurkal vagyis inkabb nyilaldosik jobb oldalt , en is abban bizok hogy ez jot jelent
2010. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ezt találtam a neten.

Az első pár napból, amikor is a petesejt még csak vándorol, semmit sem érzünk, de maga a beágyazódás már járhat enyhe menstruációhoz hasonló görccsel, pecsételő vérzéssel, és furcsa has szurkálással.

Szóval, akkor elméletileg lehetséges. De annyire nehéz kiszűrni, hogy ez miért van és az-e. Nekem nem volt szurkálásom a 9ik napon, csak két halvány, de látható pozitív tesztem, picit később pedig barnás pecsételés.

Sok sikert nektek, remélem összejött a baba! Teszteljetek:)

2010. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!