Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első hónapos clostysok milyen...

Első hónapos clostysok milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28 naposak átlagosan. Most a 30. napon járok, reggel leesett a hőm 3 tizedet, de még nem jött meg a menstruációm. Már igazán a hasam sem fáj, csak a melleim. Két tesztet csináltam, ami persze negatív. Attól félek, hogy csak a closty tolja el a ciklusomat. Pár hónapja mérem csak a hőmet, de eddig amikor leesett a hőm, akkor már akkor reggel meg is jött. Szerintetek?
2009. ápr. 16. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdem a második clostis hónapot, nekem is kitolta a ciklust 31 napra. Már azt hittem sikerült a baba, mert sosem volt ilyen hosszú ciklusom, hányingerem is volt már, de negatív lett a tesztem a 31. napon, még aznap meg is jött. Sajnos!
2009. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Én is ettől tartok, de nagyon!!!
2009. ápr. 16. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 43 napból csinált 35 napos ciklust. A következő hónapban nem szedtem és teherbe estem, akkor a 18-19.cn volt pé-m.

Lehet eltolja a ciklust. Ne add föl, amíg nem jön meg van remény! :)

2009. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült egy hónap után! :o)

Ha nem jön meg várj csinálj újabb tesztet, lehet, hogy még nem elég a HCG a szervezetedben!

Drukkolok!

2009. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma, elkezdtem egy kicsit barnázni, és a hőm megint 36.7 volt, úgyhogy azt hiszem nem jött össze.
2009. ápr. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!