Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok! Milyen a görbétek,...

Clostysok! Milyen a görbétek, amióta szeditek a gyógyszert? Változott valamit?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon magas lett a 2. hónap első felében - pé előtt - már 36,8-36,9! Ez normális? Előtte 36,5 körül volt.
2011. szept. 14. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Feltennéd a mostani és az előző havi görbédet, ha van?
2011. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze. Teszek fel legutóbbi hármat, hogy jobb legyen az összehasonlítási alap:


Closty nélküli görbém:

[link]

1. closty-s hónap:

[link]

2. closty-s hónap-mostani görbém:

[link]

2011. szept. 14. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg emelkedett az alaphőd, nem tudom mi lehet az oka. Nekem nem változott semmit tőle. Tesztet nem csináltál? Nem lehet, hogy esetleg terhes vagy?
2011. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj! Ez eszembe sem jutott! Nagyon jó lenne, de rendesen megjött! És megint szedem a clostyt, amit terhesség alatt - ha jól tudom - nem szabad szedni... (?) Akkor ez szerinted nagy baj lehet, hogy ennyivel magasabb most? Neked hanyadik hónapod a closyval és mire kaptad?
2011. szept. 14. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már nem szedem, három hónapig szedtem csak. Egyébként 2 éve próbálkozunk a tesóval, elméletileg minden rendben mégsem jön. Az első gyermekemnél amikor terhes lettem, rendes menstruációm volt, mint neked. Az egyedüli tünet csak az volt, hogy nem görcsölt olyan erősen a hasam, a vérzés az norm. volt 6 napig. Az orvosom mondta, hogy teszteljek, még vitatkoztam vele, hogy megjött, és mégis ott volt. Ezért gomdoltam, hátha nálad is ez van. Egyébként az első terhességem előtt volt 10 inszemem, 2 lombikom 10 év alatt és a végén spontán lettem terhes. Sok sikert, nagyon drukkolok. :))
2011. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az első clostys hónapomban szintén megemelte az alaphőmet 36,4-ről 36,8-ra,de most ez a második hónapom és maradt az alaphőm 36,4!Csinál ilyet a closty,ez teljesen normális!
2011. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!