Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap késéssel megjött valami,...

2 nap késéssel megjött valami, nem olyan mint szokott, talán terehes vagyok végre?

Figyelt kérdés
2 nap késéssel 2 napig világos barna folyásom volt, ma meg már sötétebb barna, nem piros, hanem inkább vörös, nem görcsölök és nem érzek semmi menszi szerű érzést, volt valaki így és mégis terhes volt?
2009. ápr. 17. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
tesztelj,és kiderül.drukk
2009. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia mikor én terhes lettm nekem 4napig csak pici barna folyásom volt,a menzesz idején.Mikor elmúlt csináltam tesztet ami mindjárt pozitív lett.
2009. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mensim, pont akkor jött meg amikor kellett, nagyon picit göröcsöltem, de sokkal gyengébb volt!

Azt mondta az orvos, hogy ezt emlékeztető vérzésnek hívják!

Remélem Neked is sikerült! Csinálj tesztet!

2009. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A ciklus .hu szerint vasárnap kelett volna megjönnie, de semmi, azután kedden és szerdán nagyon halvány barna minimális folyásom volt, reggelre meg ma sötétebb barna folyás, de nem élénk és rendes piros, hanem inkább vöröses volt, de semmi görcs vagy valami érzés nincs, pedig nekem mindig szokott lenni valami féle jádalom, de most semmi. A nemvárt napján teszteltem negatívat, azaz vasárnap, azóta nem, mikor teszteljek reggel és ha pozítív rögtön keressem fel az orvosom, dehát hétvége lesz? Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!