Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült már valakinek teherbe...

Sikerült már valakinek teherbeesnie a Jónás-naptár szerint?

Figyelt kérdés

Most nézegettem, és azt irta, hogy ápr.18-22. között érdemes együtt lenni, ahhoz, hogy abból Baba legyen. Tegnap megtettünk mindent ennek érdekében :-)) Remélem a kiskatonák eléldegélnek még, vagy legfeljebb még próbálkozunk a hátralévő napokon is, amig nem jön meg a mensim, mert azt is kb mostanra várom...bár sosem pontos.

Csak kiváncsi vagyok, hogy van-e olyan itt ,akinek ilyen "tudományos alapon" sikerült :-))

Tudom, volt már ilyen kérdés, ne haragudjatok, hogy én is felteszem, de lehetetlenség végiglapozni ezt a sok száz oldalt :-) Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 17. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

szerintem a jónás naptár egy nagy hülyeség nekem arra az időre teszi a peteérést amikor éppen megvan a mensim, már van két kislányom és volt 3 vetélésem és most félidős várandós vagyok de egyik baba alaklmazkodott a jónás naptárhoz, én a ciklus.hu-n vezettem a naptárat az nagyon jó szerintem



bocsi azoktól akik hizsenk a jónás naptárban

2009. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!Én is vezetem a ciklus. hu-n is, csak a múlt hónapban nagyon össze-vissza menszeszeltem, és nem tudom, hogy most mikorra is várjam. Márc.16-tól Ápr elejéig tartott, barnázás,vérzés felváltva, és igy borult a ciklus. hu-n vezetett naptár-módszerem is :-( ezért is kérdeztem végülis, mert már nem tudom miben bizzak inkább.
2009. ápr. 17. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egy biztos módszer ha minden másnap együtt vagytok nem csak kellemes hanem hasznos is jó babagyártást kívánok!


amúgy mióta próbálkoztok?


az első válaszoló

2009. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Tulajdonképpen még csak febr-tól próbálkozunk, úgy, hogy a márc. majdnem teljesen kiesett (az előbb írt ok miatt) Igen, hallottam én is a kétnaponkénti "próbálkozásról", csak az azért nem szokott mindig összejönni, mert a kereskedelemben dolgozom, reggeltől estig, általában 5 napot egy huzamban (ami nem feltétlenül azt jelenti, hogy a 7végék a szabadok), és mire hazajövök, csak bezuhanok az ágyba, és már nem igazán van kedvem semmihez. Ezért "folyamodtam" a naptárakhoz is :-)
2009. ápr. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!