Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek csináltak HSG átjárhatós...

Kinek csináltak HSG átjárhatóságit, mennyire volt kellemetlen?

Figyelt kérdés
Nemsokára ilyen vizsgálatom lesz, és nagyon félek. Bár az orvosomban nagyon bízom.
2011. okt. 19. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, elvileg átjárható voltam, de marhára fájt! Szédültem, izzadtam, elhomályosodott minden, borzasztó volt. De van aki meg se érzi, ez mindenkinél más.
2011. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ma csináltál és nem olyan szörnyű az egész.Ki lehet birni,max 10másodperc,ami fáj.Ha kérdésed lenne,nyugodtan irj,friss az élmény,ha tudok segitek!
2011. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sumergo ***** válasza:

Nagyon változó egyénenként, nekem nagyon fájt, mondtam is közben a dokinak, hogy ez kínzásnak is simán elmenne. De szerencsére nem tartott tovább 5 percnél, ami igazán fájt. Még aznap délután is éreztem, hogy fáj, de az már igazán elviselhető. Ennek ellenére megcsináltattam még 1x is, sőt, bevállaltam volna többször is, ha ezen múlott volna, hogy babám lehessen, de nem kellett többször, lombikkal lett babám. Nem kaptam semmi érzéstelenítést, állítólag van ahol azt is adnak. Kitartást, azért túl lehet élni!


37+2 hkm

2011. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fájt.összezáródott a méhszáj és szét kellett feszíteni.utána fertőzést is kaptam.most így visszagondolva viszot,nem is volt annyira vészes.ha kell újra bevállalom ha így lehet babánk.
2011. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vizsgálat előtt 45 perccel nyugodtan bevehetsz egy Cataflan-t. Használni szokott. Attól is függ persze, milyen a fájdalomküszöböd. Van aki szerint csak kellemetlen, van aki sajnos elájul.
2011. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Volt nekem is,cataflamot vettem be mégis öklendeztem,de kibírható...egy babáért mindent...!

2011. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kellett hozzá vérvétel? Vagy valamilyen vizsgálat? Utána haza lehet jönni:?
2011. nov. 7. 10:35
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ne az itt válaszolók tapasztalatait vedd alapul mert mindenki máshogy éli meg. Van aki érzékenyebb, vagy nagyon bestresszel és azért ájuldozik....... Én is utánanéztem mielőtt befeküdtem, és csak sajnálom hogy annyit aggódtam mert semmi gond nem volt. A szülés is fáj, ez meg azért hol van attól:-) A lényeg hogy ne félj, tényleg hamar vége lesz, nem olyan ijesztő az egész!
2011. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Előző vagyok... Egy vérvétel és egy éven belüli cytológiai eredmény kellett.
2011. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja, és másnap reggel engedtek ki!
2011. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!