Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig kell várni gyógyszer...

Meddig kell várni gyógyszer után? Januárban hagytam abba a fog.gátló szedését/3 és fél évig szedtem Diane 35/Január végén február elején megjött...

Figyelt kérdés
Most akkor valahogy március vége április elején kellett volna megjönnie.Tesztet csináltam és nem vagyok terhes.Sajna!Az lenne a kérdésem bővebben hogy a gyógyszer abba hagyása után kell hagyni 3 hónapot /ez eddig oké/ de már azt is hallottam hogy nem 3 hónapot kell várni hanem 3 mensit.A kettő nem biztos hogy egyezik.Vagy azt csak azért lenne tanácsos megvárni mert így kibírnám számolni a peteérést?Már nagyon szeretnénk babát!!
2009. ápr. 17. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszer abbahagyása után 3 hónapot kell várnod, nem három mensit. De tény, hogy nem mindenkinek jön meg/áll be azonnal a ciklusa. Viszont ha megjött, valószínűleg peteérésed is van!

Én anno hasonlókat éltem át. 2007. júliusában hagytam abba a gyógyszert, októberben jött meg másodszor (gyakorlatilag 40-42 napra). Mi sem tudtunk kalkulálni, számolgatni, csak próbálkoztunk:). 2008. júliusában született meg a kisfiam.

Sok sikert Nektek!

2009. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem vártunk,ahogy abba hagytam a gyógyszert következő hónapban már nem jött meg:) Semmi baja nincs a manókánknak.
2009. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is félek a gyógyszer hatásától.

Februárban hagytam abba,az első még rendesen megjött,de a következőre rászámolok 1 hetet.Amikor 2005-ben abbahagytam,akkor is így volt.3hónapra rá már terhes voltam.Akkor védekeztünk gyógyszer után,most nem.Kíváncsi vagyok mikorra jön össze a baba???

2009. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Főleg az első válaszolónak!!Kicsit megnyugodtam.:)Ja és mindenkinek gratulálok a babyhez!!Remélem nekem is hamar összejön mert már nagyon hiányzik egy kis lurkó.:)
2009. ápr. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!