Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk,...

A párommal babát szeretnénk, de nem akar összejönni. Januárban hagytam abba a gyógyszer szedését. (Diane35) Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Orvosnál még nem voltam, de vezetem egy programban mikor van peteérés, termékeny napjaim, stb. És próbálkozunk folyamatosan :-) Van esetleg valakinek tippje, mit tegyünk? Tudom, hogy akkor jön a baba, amikor jönnie kell,de mi úgy érezzük itt az ideje.
2008. aug. 12. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ehhez igazából több infó kellene, Rednszeres-e a menzid, hány napos, van-e peteérésed stb.

Én egy "okos könyvben" olvastam, hogy 28 napos ciklus esetén a 11-18. nap között minden másnap kell szeretkezni, utána feküdni és elfelejteni az azonnali zuhanyzást. Minden nap nem jó szexelni, mert akkor nem termelődik megfelelő mennyiségű, gyors kiskatona.

Remélem, hogy tudtam segíteni!

2008. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerekem másfél év kemény próbálkozása után sikerült ,a második pedig már az első hónapban.Az a lényeg ne ez járjon mindig a fejedben.Talán ha "kiéhezve" csinájátok hatásosabb mint a mindennapi eggyüttlét.Sok sikert és nyugi jönni fog a bébi.
2008. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendszeres a mestruációm 28-30napos, most volt pár napos késés (kb.1hetes).reménykedtünk is, de hiába... Azt tudjuk, hogy gyakori szeretkezés esetén "felhígul" a sperma és kevesebb az esélye a megtermékenyülésnek, kb.2-3naponta szeretkezünk általában.(ha kibírjuk addig:-))
2008. aug. 12. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok: én a saját háziorvosomtól kértem elég alapos vér-és vizeletvizsgálatot, mert szerettem volna tudni, hogy velem minden rendben van-e, illetve a nőgyógyászommal is mindent megbeszéltem, hogy a terhesség "ideális legyen.

Nekem napra pontos a menzeszem, semmi bajom nem volt eddig (30 éves vagyok), mégis 7 hetesen spontán vetélésem volt... Szóval sosem lehet tudni.

Lehet, hogy tényleg csak nagyon akarjátok és emiatt nem sikerül, de szerintem rövidesen összejön! Szorítok Nektek!

2008. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én aszthittem van peteérésem,és végül kiderült nemis volt csak olykor olykor. mikor meg volt a méhnyálkahártya vékony maradt igy besem tudot ágyazodni. én azttanácsolom mosmát lehet dokihoz fordulni de ugyan várhatok még vele kicsit hátha öszejön.
2008. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshos, csináltasson vérképet, mert lehet hogy a tsh-d nem megfelelő, ami gyógyszerrel szintben tartható. sok sikert
2008. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most 19én volt PÉ-em, ha minden igaz.. kíváncsi vagyok... Igaz, PÉ után még kb. 2-3napig tart a termékenyebb időszak??
2008. aug. 21. 10:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem egy "hogy"-ot :-) Tehát igaz, hogy pé után ...
2008. aug. 21. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!