Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt még tesztelnem?...

Korai volt még tesztelnem? Van még remény?

Figyelt kérdés

28-án kellene kb megjönnie és ma csináltam egy tesztet ami sajnos negatív lett.

Nagyon elszomorodtam.

Azután eszembe jutott hogy talán korai volt és még annyira kevés a hormon hogy a teszt nem tudta kimutatni.

Egyébként nem fáj a hasam csak szurkál néha és mindjárt megjön érzésem van.

Szerintetek?


2011. aug. 26. 08:50
 1/10 melcsiboszi ***** válasza:
Nem tudom, mikor voltatok együtt, szóval mikor történhetett a fogantatás, a neten azt írják, hogy kb. négy hét múlva már biztosan pozitív a teszt, ha megtörtént a fogamzás. Szerintem várd meg a 28-át, és még várj pár napot, és ha nem jön meg, akkor tesztelj. Én is ezt csinálom! :) (Nekem kb. kedden kellett volna megjönnie, holnapig ha semmi, akkor tesztelek ;)) Az első babánál hétfői napra vártam, pénteken teszteltem, és pozitív lett! :) Sok sikert! :)
2011. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne keseredj el! Még valószínűleg korai volt tesztelni, várj még vele legalább a nemvártig.

Drukkolok!

2011. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, korai volt a teszt. 28.-án próbáld meg újra reggeli első vizeletből. Drukkolok!
2011. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Augusztus 4-én múlt el és 7-én, 9-én 12-én és 23-án voltunk együtt.

14-én volt peteérésem.

Szerintetek?

2011. aug. 26. 09:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben. 2 tesztet vettem :-)
2011. aug. 26. 09:12
 6/10 krisztina24 ***** válasza:
Szia! Nekem a nem várt után 5 nappal mutatta ki halványan a reggeli vizeletből a terhességet a teszt, szerintem is várd meg a nemvártat, és esetlegesen rá egy pár napra tesztelj. Az első tesztet a nem várt után 2 nappal végeztem, full negatív volt. Most 7 hetes vagyok.Drukkolok :-)
2011. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát bízom benne hogy nem jön meg.

A férjem valószínűleg külföldön fog majd dolgozni talán már a jövő héten és úgy nem tudom hogy lesz kistesó...

2011. aug. 26. 09:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is pont 28.-ára várom és én se bírtam ki hogy ne teszteljek ma.. negatív lett teljesen elkeseredtem..

Nekem is 14.-én volt ovum,és mi 12.13,14,16.-án voltunk együtt.

Drukkolok mindkettőnknek :) hátha még korai volt.

2011. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bízzunk benne hogy mégis csak korai volt.

Szerintem hétfőn csinálok még egy tesztet ha addig nem jön meg.

Drukkolok én is neked :-)

2011. aug. 26. 09:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt :)
2011. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!