Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok van remény! Ugye nem...

PCOS-ok van remény! Ugye nem adjátok fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kivételesen nem kérdezni fogok, hanem megerősíteni a PCOS-ban szenvedőket hogy nekünk is van remény! 4 év után sikerült újra teherbe esnem!

[link]

Reggelre pozitív tesztet produkáltam, van remény!!!Alig hiszem el!!


2011. okt. 12. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Nekem 6 év után sikerült, már 1,5 éves a kislegény, most a kistesóprojekt kezdődik, remélem nem kell éveket várnom megint. Folyamatosan szedem a Metformint, nekem ez a gyógyszer segített. Még egyszer gratulálok neked és a többieknek én is drukkolok, kitartás és nem kell feladni a reményt!
2011. okt. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia! nagyon nagy gratula, vigyázz magatokra!!!

nekem szerencsére nagyobb mázlim volt, első babám 6hónapban fogant spontán. a második akit most várok a 4ikben clostyval. gratulálok a kitartásodért is! ha elmentél dokihoz és megerősitette a jó hirt irj majd azért!:)

boldog babavárást!

2011. okt. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez a görbe szó szerint GYÖNYÖRŰ :) gratulálok KISMAMA :)
2011. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon szép a görbéd! Minden jót, és vigyázz magadra!:))
2011. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gratula :)! A bnőm is PCO-s és ő is újra terhes lett sok próba után :)! Már 16 hetes :)
2011. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!!! Minden jót kívánok nektek!!!!! :)

Voltak tüneteid egyébként????

2011. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!! Nekem is a második clostis hónapban sikerült!! Én is szedtem a merckformint, és terhesség alatt is szedni fogom . Tüneteim csak a megérzés volt, mellfájdalom, és a savanyúság "zabálása":)))))))

Az előzővel nagyon korán mentem UH-ra, és most várok vele 2 hetet, hogy látszódjon is meg a szívhang is meglegyen:)))))

2011. okt. 12. 10:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia Vica!! Itt is gratulálok neked, boldog babavárást!

Moncsi a másik hosszú topicból!

2011. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia Vica!Én is gratulálok!Nekem TE vagy a jó példa és remélem hogy PCOS-ként én is pozitívat fogok tesztelni.NAGYON BOLDOG BABAVÁRÁST KÍVÁNOK NEKED.Azért jelentkezz néha!Puszi Rita
2011. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok lányok köszönöm mindenkinek!

Reggel megcsináltam még egyet biztos ami biztos! Gravi HCG-vel csináltam fél perc után nagyon erős csíík lett!!!!!Pedig azt írta hogy 5 perc alatt biztos eredmény:)))

KÉpet mellékelek amint letudom fotózni, de egyelőre a fényképező lemerült, a telefonról meg nem tudok ide feltölteni, na majd ügyeskedem!!!:))

2011. okt. 13. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!