Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.4-én volt utolsó menzesze...

Febr.4-én volt utolsó menzeszem, tesztet csináltam- negatív lett. UH-n voltam és szintén negatív lett. Doki hormon vérvételre küldött. Babát szeretnénk már régóta! Légyszí tanácsoljatok vmit, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem febr 6-án volt, és 10 hetes vagyok, ha te nem vagy terhes, akkor valami hormon gubanc van, mert lassan három hónapja nem mensizel rendesen!

a dokid jól járt el, mindenképp hormonteszt kell, szerzintem gyógyszerrel fognak ciklust csinálni neked, amivel jó eséllyel meg tudsz majd foganni, de ne várj ilyen sokat, ha ennyi kimaradásod van már hamarabb dokinál a helyed!

2009. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, igaz, hogy én egy hónappal később mensiztem utoljára mint te, de nekem is késik már 10 napja, neg teszt, neg az uh lelet, úgyhogy rám is ez vár. Én is nagyon félek, hogy mi lesz, mert nagyon vágyom babára és eddig minden rendben volt, most meg állítólag sárgatest hormon hiányom van. Kitartás neked is!!!!!
2009. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Remélem a labor leletből nekem is kiderül vmi!
2009. ápr. 18. 20:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Labor leletem is negatív lett, úgyhogy most várakozó álláspontban vagyok. Doki szerint meg kell jönni a menzeszemnek pár napon belül. Nem tudom mit tegyek?
2009. ápr. 22. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kitartás! Én vagyok a második válaszoló. Nekem 14 nap késéssel tegnap jött meg és 3. meg 21. napon lesz hormonlabor vérvétel. Remélem nálam is minden rendben lesz. Mi is nagyon szeretnénk babát, ezért kicsit félek, hogy most mennyit kell rá várni, hogy igy megbolondult a szervezetem.
2009. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!