Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek újra a görbém?

Megnéznétek újra a görbém?

Figyelt kérdés

[link]

Az előbb sajnos nem kaptam választ! :( Ilyen késői volt a peteérésem, vagy ha nem akkor, miért emelkedett a hőm?


2009. ápr. 18. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Mit mondott a doki? Szerintem még ebből lehet baba csak lassan termelődik a HCG!
2009. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az első vozsgálaton, a 19. napon azt mondta, hogy nem volt peteérés! S most akarjuk meghozni valahogy a menszit!

Csak nem tudom hovatenni ezt az emelkedést, mert azt látom én is, hogy az elején nem történt semmi, de most itt a végén, ez mi?

2009. ápr. 18. 13:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy a 28. napon volt a peteérésed. A múlt hónapban nekem is akkor volt. Nézd meg a görbém!

[link]

2009. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát igen ... de akkor mos felrakjam a tapaszt, vagy sem ... a doki szerint úgysem jön meg nélküle.

Eddig mindig 28-30 napra jött meg!

Tanácstalan vagyok!

2009. ápr. 18. 14:12
 5/12 A kérdező kommentje:

Lányok, írjatok még véleményt!

Köszönöm!

2009. ápr. 18. 14:39
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért van az, hogy egy felelőtlen, teljesen éretlen 16 éves lányt mindenki le tud hordani a sárga földig, de akinek tényleg tanácsra lenne szüksége, oda meg nem írtok.

Ez az oldal azért van, hogy segítsünk a másikon, nem azért, hogy osszuk az észt. Vagy tévedek?

2009. ápr. 18. 14:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Senki nem tud hozzászólni?
2009. ápr. 18. 15:54
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!!


Nem ritka a késői peteérés!!! Mielött felraknád a tapaszt sztm tesztelj egyet. H biztosra menj. Ha pozitiv akkor tudod h miért volt ha pedig negativ várj még pár napot!! az már nem oszt nem szoroz. Csak nehogy nagyobb baj legyen.

Énnekem 0 nap után hozták meg a mensim gyógyszeresen. Szóval a tied pár nap kitolódással tényleg nem gááz. :)

2009. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70 nap után :) a 7es kimaradt...
2009. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 70 nap! Hú, az rengeteg, akkor talán még egy kicsit tényleg ráérek!
2009. ápr. 18. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!