Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy alkalom után is lehetek...

Egy alkalom után is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk még egy babát, de nem most és kiszakadt a gumi, az egész cucc belém ment!

Ez elegendő?

Köszönöm (lehet hülye kérdés)


2011. aug. 28. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetnél.
2011. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, 11 hétben vagyunk, a "nagytesó" 10 hónapos :).
2011. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

érdekes, hogy már van egy babád és ilyen dolgokkal nem vagy tisztába. lehetsz terhes igen,

olvasd ezt el, hogy később, majd a gyerekednek el tudd magyarázni, legalább ő képben legyen vele, nehogy hamar nagymama is legyél:)

[link]

2011. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor (hanyadik napon) voltatok együtt? Nagy valószínűséggel lehetsz terhes igen. Főleg, mivel szülés után még könnyebben teherbe eshetsz, illetve mint írtad az egész beléd ment.
2011. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

(Nem kioktatást kértem, csak választ!)

Az a helyzet hogy az első babánál, nagyon sokat kellett várnunk mire teherbe estem.

2011. aug. 30. 07:30
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Minden ember 1 alkalomból születik. Nem úgy van, hogy most a keze, a következő alkalomkor a lába, majd a feje jön össze..:):):)


Viccet féretéve reméljük úgy alakul, ahogy te szeretnéd!

2011. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem igy jött össze a fiam.

Gondold végig, hogy közel lehettél-e a p.é. -hez, ha nem, akkor elég kicsi az esély.

2011. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak egy alkalom után lehetsz terhes. Szerintem nem úgy van, ma a fele, jővő héten meg a másik fele. Meg aztán hónapokig termékenyít a férj.

Egy alkalom és le van zavarva a dolog.

2011. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2011. szept. 14. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Terhes lettél?
2017. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!