Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legutóbb későn, a 27. napon...

Legutóbb későn, a 27. napon volt peteérésem, ebből egyenesen következik, hogy a továbbiakban is későn lesz, vagy lehet ez egyszeri alkalom is? Ez volt az első ciklusom, amit mértem, mivel most kezdtük el a babaprojektet

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem következik belőle. A luteális szakasz, vagyis az ovuláció előtti bármennyi lehet, s változhat ciklusonként, ebben a hónapban nekem pl csak 9 nap volt, máskor 15-16 szokott lenni. Ez minden hónapban ingadozhat.

Ennek ellenére szerintem a 27 nap nagyon sok, hogyha valami miatt ez nem csökkenne egy-két hónapon belül, érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz, hiszen így 40 nap felettiek lesznek a ciklusaid...


üdv:

5+3 hetes kismami

2010. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kiegészítés:

Sajnos-szerencsére adatokkal nem tudok szolgálni, h ilyen extrém-rövid után mi lett, mert egy darabig nem lesz ciklusom :)

2010. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Előző ciklusom 35 napos volt, a mostani kb. 43. Ez rengeteg. :( Pénteken megyek a nőgyógyászhoz és meglátjuk mit mond.

Ettől függetlenül rendszeres a menszeszem, mert minden hónapban megjön és mindig ugyanolyan erősségű.

2010. máj. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!