Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném tőletek megkérdezi...

Szeretném tőletek megkérdezi hogy ti mit éreztek mikor közeledik az peteérés milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye annak hogy ha peteérés előtt egy nappal már testi kapcsolat alakul ki és utána is teher beeshet az illető???????????
2011. aug. 29. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szerencsére mindig tudom mikor van nekem, mert iszonyatosan fáj olyankor a petefészkem, egyik hónapban a bal, másik hónapban a jobb. Van, hogy alig bírok mozdulni, ez mondjuk nem olyan kellemes. Én sokáig fogamzásgátlót szedtem és az alatt az idő alatt nem éreztem. De mióta abbahagytam mindig van ez a középidőben. Először azt hittem valami bajom van, hogy ennyire fáj.

Egyébként kérdésedre a válasz, teherbe eshet előtte egy nappal.

2011. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, elméletileg 72 óráig élnek a spermiumok. Úgyhogy simán.....
2011. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. aug. 30. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!