Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a peteérés egyértelmű jelei?

Mik a peteérés egyértelmű jelei?

Figyelt kérdés

utolsó menstruáció 07.16.Általában 5-6 napos.A ciklusom általában 34-35napos(a ciklus.hu szerint)Ott azt írja,hogy a következő ovuláció 08.05.

De akkor ma miért görcsölget,szúr a hasam?!?És fel is puffadt.Van egy kevés folyásom is.

Tegyem hozzá,hogy 9hónapja szültem,és 1-2 hete szinte már alig szopik a babám.Szinte már nem is.Tudom hogy ez is befolyásolja,de akkor most hogy számoljam?Tudtok tapasztalatokat mondani,kinek hogy volt?


2009. aug. 2. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

A oeteérés EGYETLEN egyértelmű jele: felugrik a reggeli hő.


Minden más csak szubjektív, és bármitől lehet. Nekem pl sosem szúr a hasam.


További jelek lehetnek: tojásfehérjeszerű, híg és bő folyás, magas és nyitott méhnyak, pozitív LH teszt. Ovuláció utáni napon már kemény a méhnyak.

2009. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Én azt mondom Neked, hogy a ciklus.hu nagyon hasznos, de csak egy gép, a szervezeted pedig nem az. Nekem soha nem a "kiírt napon volt pém". Ebben a hónapban hőmérőztem csak, és abból már közben is nagyjából tudtam következtetni a pém-re, be is jött, pozitívat teszteltem pár napja.
2009. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a derekam szakad le olyankor. Mindig megérzem de van aki nem ilyen 'szerencsés'. Én azt hiszem a ciklus.hu inkább átlagol, az előző mens. napjaiból visszaszámolva add egy saccot. Felraktak itt már olyan görbéket, ahol a 10.napra húzta be, utána 3 nappal lehetett látni a hőingadozásán, hogy tévedtek. Szerintem is hőmérőzz és látni fogod.
2009. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem talán a bővebb folyás az egyetlen jel, ami 3-4 napig tart, tehát a konkrét napot ebből sem tudom megállapítani...

A hőm sosem megy sehova, ingadozik egész hónapban 2-3tizedet, de nagy ugrás, és fennmaradás nincs! Pedig van peteérésem. Igaz, gyógyszert szedek a pajzsmirigyemre, lehet, hogy az a ludas.

Az LH teszt legtöbbször beválik, de van, hogy nem kapom el a pozitívat, és egész hónapban negatív...

A szurkát nem érzem már jó ideje, esetleg egy ici-pici feszítést érzek a petefészkemnél.

De sokkal jobbak azok a hónapok, amikor fogalmam sincs, hogy mi mikor van...

Az előző babám (sajnos őt elveszítettük) a ciklus 27. napján fogant, és semmi nem utalt a peteérésre...

2009. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a derekam fáj és azon a napon görcsölök, barnázok és a folyás állaga is olyan tojásfehérje jellegűvé válik...nyúlós, taknyos jellegű lesz.
2020. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!