Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mensi után estem teherbe...

Ha mensi után estem teherbe egy rendkívüli pé. Miatt (20-án szex) akkor a pé. Normális idején (kb 27-én) milyennek kell lenni a folyásnak ha sikerült?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs 2x peteérés csak egyszer. Ha neked 20-án volt, akkor 27 körül nem lesz. Rendes folyásodnak kell lennie.
2011. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. 7 nap alatt lehet,hogy be sem ágyazódik!
2011. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom,h nincs 2 pé.De ha az erőteljes orgazmus hatására elindult egy pete?És azóta semmit nem veszek észre?Tudom mikor pé-m van,mert azt nagyon érzem a folyáson.Most olyan sok,mint pé-kor,csak vizes.Egyáltalán nem toj.feh szerű
2011. aug. 29. 13:46
 4/6 A kérdező kommentje:
20-án volt h nem védekeztünk először,aztán még 2 napig nem.de a ciklus szerint 27 körül kell lenni pé-emnek
2011. aug. 29. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most van pé-d! Nem mindig kell tojásfehérjésnek lenni a nyáknak. A lényeg,hogy sok legyen!
2011. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy 1hónapban 1x van pé.Nekem is 2x volt múlt hónapban.
2011. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!