Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha barnázok akkor meg fog...

Ha barnázok akkor meg fog jönni ugye? Már semmi esély rá hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Van,aki barnázik terhesség alatt. Ha nem lesz igazi vérzés, csak barnázás, akkor még lehet esély.
2011. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnapra...
2011. aug. 29. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek! Szerintem mensi lesz! De ahogy írtam, ha nem erősödik be, akkor még lehet esély!
2011. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen sajnos szerintem is az lesz...

Azért vagyok csak elkeseredve hogy nem jött össze mert a férjem külföldre készül menni dolgozni (bár még pontosan nem tudjuk mikor kell mennie) és ugyebár ha nem lesz itthon nehéz lesz kivitelezni...

2011. aug. 29. 16:39
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja hozzáteszem ez az első hónap hogy próbálkoztunk, miután abbahagytam a gyógyszert.

Tehát lehet hogy ezért nem jött össze.

Van már egy 2 éves kisfiunk.

2011. aug. 29. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy az esély rá, hogy ez még nem baba, de van ellenpélda is, én 10 napig vérezgettem konkrétan és nagy megdöbbenésemre mégis baba, most 14 hetes...
2011. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor barnáztam, amikor nem jött meg és baba lett. (a másodiknál)Szóval mielőtt megjött volna, két napig rózsaszínes barnás pöttyözéseim voltak. az első babámnál meg is jött, pedig akkor már megfogant.
2011. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött :-(

Nem tudom mikor fog összejönni mert a férjem szombaton megy Franciaországba dolgozni...

Majd talán októberben :-(

2011. aug. 30. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!