Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes vagyok és sötét barna...

6 hetes vagyok és sötét barna folyásom van, szúr a méhem és néha megjön görcseim vannak. Ez most természetes?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem természetes! Sürgősen keresd fel a dokidat. Nekem is pont így volt és méhenkívüli terhességem volt. Nem akarlak ijesztgetni, de jobb az elővigyázatosság!
2009. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Irány a doki, mert ez nem csak méhen kivüli lehet, hanem vetélés is (ha élénk piros vérzéssel társul) Fekügyél sokat és nyugi nem lesz semmi baj...
2009. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 hetes vagyok nekem nincs ilyen, gyorsan menj orvoshoz! Szorítok, hogy ne legyen semmi baj!
2009. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg azért, több terhesség elején fordult már ilyen elő. Viszont komolyan kell venni, vetélést is jelenthet, remélhetőleg nálad sem lesz semmi gond.


Menj el dokihoz, vagy hívd fel az orvosodat legalább. A barna folyás azt jelenti, hogy valahol vérzés van. Lehet hogy alacsony a progreszteron (erre tablettát, hüvelykúpot adhatnak, és adnak is legtöbbször) , az is lehet, hogy vérömleny keletkezett a petezsáknál. Nekem az utolsó eset volt, az magától is felszívódik és rendbejön legtöbbször. Nekem görcseim nem voltak, viszont tesómnak igen. Ő Utrogestant kapott rá az orvostól amit 12. hétig kellett használni. Minden rendben volt.

Szóval amint látod, elég gyakori, orvossal beszélj azért, de kétségbeesni egyenlőre nem kell.

2009. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!