Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam ultrahangon, nem...

Voltam ultrahangon, nem látott semmit a dokim, de azt mondta a nyálkahártyám 1 cm-es. Az mit jelent? Ha terhes vagyok 5-6 hetes lehetek.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy ilyen korán nem látszik még ugye a terhesség uhangon. A méhnyálkahártya meg van vastagodva, ahogy kell neki ebben az időszakban, és még nem vált le. Terhesség is lehet uhang alapján még, de az is, hogy mostanában fog leválni. Csinálj terhességi tesztet, ha tudni akarod, nagyon megbízhatóak. Uhangra pedig egy pár hét múlva érdemes akkor visszamenni.
2009. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyenkor nem lát semmit az ultrahangom, csap petezsákot esetleg. Kb. 1 hét múlva már kell látnia, és már a 7 héten valakinek szívhang is van!!
2009. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tesztet csináltál? vagy csak a késé miatt mentél dokihoz?
2009. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két teszt lett pozitív és nem vagyok terhes.Azért mentem dokihoz, mert 9 napja késett és egyszer csak elkezdtem vérezni, azt hittem elment a baba, de hát ezek szerint terhes sem voltam.
2009. ápr. 19. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pozi volt a teszted,akkor terhes voltál.Nekem amúgy 5 hetesen nem a nyálkahártyát nézegették,hanem a babám már fél cm volt akkor.Szerintem a doki nem nézett meg alaposan.Menj el máshoz is,mert ha baba volt és nem tisztultál ki rendesen,annak maradandó következményei lehetnek.
2009. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!