Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyutt voltam a baratommal es...

Egyutt voltam a baratommal es kozosuleskor megszakitottuk mert o el ment de nem engedte belem de aztan fojtattuk azota is kesik a menszik a harmadik hete es terhessegre utalo tuneteim vannak szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy hány éves vagy, de erre van egy egyszerű megoldás. terhességiteszt! az megmondja, mi nem! de te is írod, hogy tünetek vannak, esélyed van rá! ha elmész a patikába/drogériába/bevásárlóközpoontba, veszel egy tesztet hazamész és megcsinálod. ha 3 hete késok, akkor azt már bármelyik kimutatja.
2011. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes. És így, hogy ilyen sokat késik a menszid, elég jó esélyed van rá. Vegyál egy tesztet, és kiderül/vagy beborul.
2011. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szinte biztos. Viszont nem értem minek szakítottátok meg, ha utána folytattátok. Hisz a sperma még ott volt, illetve a letörölgetés sem segít, hisz ilyenkor még marad belül is. Vagy ezt akkor még nem tudtad?
2011. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sumergo ***** válasza:
Gratulálok (mindkettőtöknek), simán lehetsz terhes, kár is volt megszakítani az aktust, ha utána ugyanúgy folytattátok. Mi lenne, ha egyszer az életben valaki tini előre kérdezne meg ilyeneket, és nem utólag?????
2011. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ugy volt hogy mar csinalta massal is es nem lett terhes .
2011. aug. 30. 20:42
 6/10 sumergo ***** válasza:
Aha, kibicnek semmi sem drága! Ha azt mondja ugorj a kútba, aztán majd kihúz belőle, akkor te ugrasz?! Nagyon naiv vagy! Tudod ha baj lesz, nem neki kell mennie abortuszra, és szenvedni! Gumi nélkül ne csináld, mert nem csak terhes, de beteg is lehetsz (AIDS, stb)!!!!
2011. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na vettél tesztet?
2011. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem mert megyek hetfon nogyogyasznal majd meg irom mi volt!
2011. aug. 31. 16:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Az orvos semmit sem fog tudni mondani

A teszt hamarabb kimutatja, minthogy az nőgyógyász látna valamit, kb 1-2 héttel

Ha elmarad(t) a menzeszed, akkor tesztelj reggeli vizeletből.

Jó esélyeid vannak a terhességre, drukkolok, h ne így legyen.

2011. szept. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mar csinaltam ket tesztet en negativak .Lehet tevedtek a tesztek?mert a rosszul letek nem szunnek.El kell menyyek dokihoz
2011. szept. 1. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!