Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én azért írok, mert a párommal...

Maja86 kérdése:

Én azért írok, mert a párommal rajta vagyunk a családalapításon, és ezért az erős kávézást hanyagolnom kell-e ha még nem tudom hogy terhes vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az az erős? Egyébként nem kell,ha nem iszol extrém sokat!
2011. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek,vagy már talán úton van,szerintem napi egy kávénál ne igyál többet legyen az akármilyen kávé.
2011. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az napi 2 vagy 3 kávét jelent! De csak forrázós kávé!
2011. aug. 31. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Kettő kávét simán megihatsz terhesen is. Ne legyen az a bivaly erős, de nyugodtan ihatsz.

Nekem pl. nagyon alacsony a vérnyomásom, van,hogy 3-at is megiszok tejjel!

2011. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 1-et megiszok terhesen is de ha nagyon fáradt vagyok 2-t is nyugodtan. Régen 2 volt az adagom de azért a déliről lemondtam mert végül is jól megvagyok nélküle. ha hiányozna lehetne inni 2-t is, de 3 már sok lenne szerintem.
2011. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az a 3in 1 kávé akkor nem baj :)
2011. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 3 in one tele van tartósítószerrel én inkább azt javasolnám, hogy ha iszol akkor az minőségi kávé legyen és ne tartósítószeres lötty ... a minőségi kávéból 1 nem árthat meg reggelente:)
2011. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azt hittem erős kávézás alatt napi 7 főzött kávét értesz :)


kettő nyugodtan megengedett, sőt ha nem erős, azaz több vízzel főzöd, még a három is belefér. én anno 7-8 espresszó kávét ittam de ugy decinyivel....igaz régen abba hagytam mire terhes lettem. azóta csak a 3&1 van :)

2011. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!