Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostytól kinek mennyit...

A clostytól kinek mennyit késett a menstruációja? És volt olyan, hogy késett (nekem még soha egy napot sem késett) és utána megjött, de teljesen máshogy, és babás lett?

Figyelt kérdés
3 napot késett a menstruációm, ez volt az első clostys hónapom. Most tegnap megjött, de nem igazán vérzek, a mennyisége is nagyon kevés, inkább ilyen nagyon sötét, mintha barnáznék, csak sokkal sötétebb, és sűrűbb. Ma szintén ugyanez, csak még talán kevesebb. A hőmérsékletem 3 tizedet visszaesett csütörtökön és 3 napig 36.7 volt. Ma reggel 37-re emelkedett. Szerintetek ennek van valami jelentősége?
2009. ápr. 19. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor én 2.hónapja szedtem a Clostit,akkor 26 nap helyett 29-re jött meg a mensim,pedig sosem késett előtte. nálam is inkább barnázás volt,sűrű,szinte (bocsi,másképp nem tudom leírni)szóval folyni is alig akart,annyira sűtű és sötét volt. Én elmentem vele akkor az ügyeletes nőgyógy-ra,miért is ne uis. karácsonykor volt mindez. megnéztek uh-on,reménykedtem,hátha baba. Nálam sajnos nem az volt,hanem a Closti egyik mellékhatásaként elvékonyodott a méhnyálkahártya,ami ez miatt csúszott pár napot,és a vérzés intenzítása is ez miatt csökkent . most 3 hónap Closti szünet után ma kezdtem újra szedni,hát kíváncsi leszek...ja a hőm a Closti alatt nekem is elég fent volt. Minden jót kívánok és mielőbbi babásodást! üdv.
2009. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem ez a második clostis hónapom,az első után pont 28 napra jött meg,most nem várom 23 ára,vannak eltérő tüneteim:fáj a hasam,fáj a mellem és a mellbimbómhoz jobb nem hozzáérni,hol hányingerem van máskor meg elvesznék éhen,sűrű tesáp. folyásom is van.Persze ez mind lehet a mensi jele is,több mint egy év után jó lenne már babásnak lenni.
2009. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gyanakodtam, hogy ez a gyógyszer miatt van, bár kaptam hozzá mastodynon cseppeket is. Mi már majdnem 2 éve próbálkozunk, úgyhogy jó lenne ha történne valami. Szorítok Nektek is, hogy mihamarabb babázhassatok.
2009. ápr. 19. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az első Clostis hónapom és 4 napot késett a menzim, éppen beleéltem magam hogy most sikerűlt és reggelre megjött. A vérzésem nekem normális. Most kezdem a 2. kúrát, de neked a Mastodynon cseppet miért kell szedned? A doki mondta? Csak mert én is gondolkodom hogy valamivel még rá kellene segítenem.
2009. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mastodynon csepp egy homeopátiás szer, ami a méhnyálkahártyát erősíti, és meddőségi problémákra is használható. Nekem a clostyval együtt írta fel az orvos, van olyan patika, ahol kiadják recept nélkül is. Érdekes! Nagyon bízom a 2. hónapban.
2009. ápr. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!