Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye teherbe eshetek a menstru...

Ugye teherbe eshetek a menstruációm esedékessége előtti nap?

Figyelt kérdés

Ez egy hete történt.. azóta nem jött meg. Érdemes e elvégeznem már egy tesztet vagy várjak még vele?

Előre is köszi!


2011. aug. 31. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van, aki azt mondja, napokkal a nemvárt napja előtt mutatta a teszt, van akinek már azon a napon, van akinek egy héttel később. Teszt, peteérés, HCG szint emelkedés, egyéni beállítottságtól függ. Próbálkozni lehet, de ne keseredj el, ha nem pozi. MÉg lehet az. Én személy szerint besokalltam, csak akkor tesztelek, ha legalább egy hetet késik. Előbb nem. Elég volt belőle.
2011. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármelyik nap teherbe eshetsz, de ilyenkor sokkal kisebb a valószinüsége. Tesztet kb két hét után érdemes csinálni.
2011. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem!

De közvetlenül mensi előtt kicsi az esély a terhességre!

2011. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye. Ovulációkor eshetsz a legnagyobb valószínűség szerint teherbe, ez pedig a mensi napjától visszaszámolva 14 nap.

Máskor nem voltatok együtt? Tehát kb 2 hete?

Tesztet az elmaradt mensi napján már csinálhatsz, de szerintem nem vagy terhes, ha csak akkor voltatok együtt, amikor írtad.

2011. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nötöl és ciklustól függ!

Én estem teherbe a ciklus 30. napján. Évekkel késöbb meg nem jött össze, amikor a ciklus végén voltunk együtt. Attól függ, h mikor van a peteérés. Tankönyv szerint a ciklus közepén a legvalószínübb, tüszörepedéskor. De ez is változó.

De az már jó jel, h késik!!!

Szorítok!

2011. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De. De akkor még gumival... hirtelen jött az ötlet...:P
2011. aug. 31. 20:38
 7/15 anonim ***** válasza:
teljesen eltérő kinek mikor van ovuja. nekem valamiért kétszer is a ciklus alatt - nem a 14. napon! - hanem közvetlenül menzi után 7-8. napon és közvetlenül előtte 27-28 napon! szóval én is így estem teherbe 2x is :)
2011. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
lehetsz.velem is így lett várandós az anyukám.
2011. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azóta sem jött meg, de nem merek tesztet csinálni, nehogy csalódjak... :/

A melleim majd szét pukkadnak, és a f.folyásom is nagyon jön...

De félek, hogy csalódok :(

2011. szept. 7. 19:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Pontosan mennyit késett már? Vagyis mikor volt az utolsó mensid? Ha a ciklus végén estél teherbe, legkorábban kb 2 héttel az eset után érdemes tesztelni.

Szorítok!

2011. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!