Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok. Mitől lehet...

Lombikos vagyok. Mitől lehet az, hogy már most vagy 6 hónapja 18-20 naponta jön meg 28 helyett? Milyen gyógyszerrel lehetne helyreállítani?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk egyébként már nagyon régóta,júniusban volt egy sikertelen lombikunk,az is úgy lett elkezdve hogy 19 napos ciklusnál,de hiába mondtam,elkezdték,és én nem is csodálkozom hogy nem sikerült,hisz hónapok óta ilyen rövidek a ciklusaim.Most mennem kellene a második lombikra,de nem akarok így belevágni,hisz most is 18 napra jött meg.
2011. szept. 1. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, orvosi kezelés alatt állsz (bár a lombikhoz nem értek). Nem az orvosnak kellene megmondani, mi a baj és mit szedj rá?

Nekem ez tök furi, hogy nem foglalkoznak veled.

2011. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem járj a dolog végére és ne kezdj így el egy kovetkezo lombikot mert csak felesleges pénzkidobás és csak lelkileg is osszetorsz.hidd el tudom mirol beszélek mert mi is tulvagyunk 2 sikertelen lombikon
2011. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem is az volt,pedig mondtam,és semmit nem mondott rá a doki,csak elkezdte felírni a lombikhoz a szurikat,pedig én úgy mentem oda hogy biztos nem lesz lombik kezdés,ilyen ciklusnál.
2011. szept. 1. 10:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Ti hová jártok lombikra?Hihetetlen amúgy mennyire nem foglalkoznak az emberrel,hanem futószalagszerűen csinálnak mindent.El fogok menni egy sima nőgyógyászhoz,aki remélhetőleg segít hogy normális ciklusaim legyenek,és ne kelljen feleslegesen átmennem megint az egészen.:(
2011. szept. 1. 10:09
 5/6 anonim válasza:
én szlovákiai vagyok de itt is ugyanez van nem foglalkoznak azzal amit mondunk.most készulunk fagyasztott beultetésre és ha nem sikerul intézményt váltunk de 1 év pihenést mindenképen szeternénk hogy ne csak ezkorul forogjon az életunk.és 4hete isszuk Gyuribácsi babaváro teacsomagját.
2011. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:

Lombiknál teljesen mindegy, hogy a normál ciklusaid milyenek, mert ott a szurik csinálják a menetrendet! Ha az orvosod közben nézett hormonszinteket, akkor a szurikat is ahhoz igazította, ha megcsinálták a leszívást, és beültetést is, akkor biztosan rendben kellett legyenek a hormonok, mert különben leállítják az egészet. Azért arra nyugodtan kérdezz rá, hogy mitől lehetnek ilyen rövidek a ciklusaid, de ha már meddőségibe jársz, én nem mennék sima nőgyógyászhoz, mert az közel annyit sem ért a meddőséghez, mint a lombikosok! Remélem legközelebb sikerül!!!


30+3 hetes lombikos (27-28 napos ciklusokkal a 6. sikerült!!!)

2011. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!