Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék babát egy...

Nagyon szeretnék babát egy ideje már nem jön össze sajnos. Mindenféle praktikát, okosságot, pózt írjatok le nekem, ha tudtok? Hátrahajló méhem van, össze vissza jön meg.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
gyertyaállás, hátulról, cickafark tea barátcserje PG53 mikroszkóp, méhpempő, palástfűtea, vakációra menés, gondolatelterelés, párna fenék alá, closti, hőmérőzés, más most nem jut eszembe:-)
2009. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. ápr. 19. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kimaradt,ne stresszeljetek rá és szeretetből szerelmeskedjetek,ne a görcsös babaproject miatt:)
2009. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igyál cickafark és palásfű teát. Nekem segített, 1 hónap alatt teherbe estem. És nálam még az jött be, hogy peteérés előtt abszolút nem gondoltunk a babára, nem görcsöltünk rajta.

De a teát ajánlom mindenképpen!!!

5hetes pocakos

2009. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is hátrahajló a méhem és elég nehezen lettem terhes.Aztán mikor már feladtam minden praktikát,akkor estem teherbe.Most szeretnék megint kisbabát,de megint nem jön be semmi.Ajánlották a málnalevélteát cickafarkkal középidőig,onnan pedig a palástfűteát,kutyapózzal,de sajnos ez se jött be,pedig ezt itt olvastam először.Most Hormeel S cseppeket fogok venni,mert az segiti a belső összhangot.Ezt még nem próbáltam.Javaslom neked is.Egyébként itt a neten megkérdeztem egy orvost,aki azt irta,hogy a hátrahajló méhvel teherbe esni nem sokkal kisebb az esély,mint akinek nincs gondja.Hát én nem ezt tapasztalom.Kitartás neked is!
2009. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 7 évig ugyanazt csináltuk és semmi :-(. Aztán úgy beparázott a barátom, hogy dokihoz kell járnunk, hogy az ovuteszthez kötöttük a sexet és az utolsó már tényleg arról szólt, hogy na most ennek sikerülnie kell, nincs mese. Én azt mondtam, ha ebben a hónapban még egyszer sexelnünk kell én falra mászok inkább :-). Bejött :-)

(persze mellette leszoktam a cigiről, ő meg az alkoholról, semmi melegvízben áztatás, ülésfűtés betiltva és szedtem egy kis jódot, na meg Folsavat vagy 2 hónapja... Sok sikert!

2009. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!