Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a hátrahajló méh...

Szerintetek a hátrahajló méh miatt előfordulhat, hogy nem tud megtapadni, vagy épp rossz helyen ágyazódik be a petesejt? Okozhat ez vetélést, vagy méhen kívüli terhességet?

Figyelt kérdés
Hátrahajló méhem van, tavaly volt egy vetélésem, azóta is próbálkozunk. Talán most összejött, de félek az újabb vetéléstől.
2011. jún. 20. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre nem tudom a választ, de nekem a legjobb barátnőmnek van ilyen, és neki 2 gyermeke van, mindkettő rögtön az első hónapban összejött, és teljesen problémamentes terhességei voltak.
2011. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem volt, én nehezen estem teherbe.
2011. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani, hogy esetleg a hátrahajló méhed okozhatta-e a vetélésed, csak azt tudom leírni, amikor nekem az orvosom mondta, hogy hátrahajló méhem van, én pedig rákérdeztem, hogy ez okozhat-e majd problémát, ha egyszer babát szeretnék, akkor erre azt mondta: "Jajj, akkor vegye úgy, hogy nem is mondtam semmit. Ez nem okoz problémát." És valóban. Mikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, akkor rögtön jött is, és szerencsére se a terhesség alatt, se a szülésnél nem volt problémám, szóval nem feltétlenül okoz bajt. Tudom, könnyű mondani, de ne félj, azzal csak ártasz magatoknak! Én szorítok értetek!!!
2011. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hátrahajló méhem van. Nőgyógyász szerint: "soha nem lehet gyerekem" - ezt mondta kb 10 évvel ezelőtt.

2 babánk van.

1: 1 próbálkozásra megfogant, 32 éves voltam, mellső falon tapadt, jó helyen.

2: 1 próbálkozásra megfogant, 34 éves voltam, hátsó falon tapadt, a fundusban majdnem, szóval a legjobb helyen.

Nem volt vetélésem sohasem.

2011. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hátrahajló méhem van nekem is. Volt egy vetélésem, nem hiszem, hogy ez miatt. Az orvos kitapintotta akkor is már kb a 10. hétnél, hogy előrejött, jó helyen van a méhem. Most várom a második babánkat, nem mondanám, hogy nehezen esem teherbe.
2011. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Manka68 ***** válasza:
A hátrahajló méh a normális egyik variációja. Nem okoz problémát.
2011. jún. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta anno a nőgyógyász, hogy soha nem lehet gyerekem a hátrahajló méhem miatt. Ehhez képest 4 van, mindegyik 1-2 hónap próbálkozás után jött össze.
2011. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehezíti a teherbeesést.Nekem már a 6.héten egyenes állásban volt, majd következő hetekben előre állt. Egyik barátnőmnek is ilyen van, most várja a 2.babát.
2011. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sumergo ***** válasza:
100%
Mikor rákérdeztem nőgyógyásztól, hogy számít-e valamit, ha hátrahajló a méhem, azt mondta: Régebben volt ilyen nézet, hogy negatívan hat a teherbeesésre. Ma már bebizonyosodott, hogy semmilyen befolyással nincs a teherbeesésre, és terhességre.
2011. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon megnyugodtam! :-D
2011. jún. 22. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!