Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek úgy teherbe...

Sikerült valakinek úgy teherbe esnie, hogy előtte nyomásra jött tej a melléből?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi most próbálkozunk és nyomásra még mindig ürül kevés tej pedig 16 hónapja nem szoptatok ! A prolaktinom magas volt pár hónapja de nem kaptam rá gyógyszert ,mert rosszul voltam tőle ! Elküldött az orvosom Mr vizsgálatra ami negatív lett és csak úgy magától a prolaktinom is normál tartományba lépett ! Tudja az orvosom ,hogy babát szeretnénk de azt mondta ezzel nem kell foglalkozni ! Neked is szivárog a tej ?
2011. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is szivárog. Nem nagyon, de ha megnyomom jön egy pár csepp. És egyre fehérebb. Először még átlátszó volt. Nekem 4 hónapja még jó volt a prolaktinom, utána kezdett szivárogni, most megyek majd megint hormonlaborra. Már 14 hónapja nem szoptatok, és eddig nem igazán volt ilyen. Furcsa. Csak félek hogy ezért nem jön a tesó.
2011. szept. 1. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én már 2 éve nem szoptatok és 8 hónapja vettem észre,hogy folyik a tejem és nem is esek teherbe azóta se,pedig minden értékem rendbe van.Elkezdtem szedni a bromot már két hete és már nem feszül a mellem!Nekem is nagyon rossz volt a közérzetem tőle az első napokban.Fokozatosan kell emelni az adagot,este kell bevenni étkezés után és így kiküszöbölhetőek a mellékhatások!Az orvosom azt mondta,ha nem szedem a bromot nem is fogok teherbe esni,vagy ha sikerül is el fogok ez miatt vetélni!Szerintem próbáljátok meg!
2011. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt tejem úgy, hogy sosem volt babám előtte, terhes sem voltam. Magas volt a prolaktinom, és nem maradtam terhes, sokáig, még a prl normalizálása után sem... mindenképp ki kell kezelni!
2011. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok ! Nekem azt mondta az orvos ,hogy nem kell vele foglalkozni ,mert az Mr jó lett ! Nem is küldött tovább vérvételre !
2011. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És aki szoptat és úgy esik teherbe? Nála is nagyobb a vetélés kockázata nem? Mégis vannak akik végig szoptatnak terhesség alatt! Vagy tévedek?
2011. szept. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!