Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában...

Ki nem várja mostanában esetleg jövőhét elejére? Tünetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én hétfő-keddre nem várom.Tüneteim csak a szokásosak:egy kis mellfájdalom,meg egy kis alhasi fájás,semmi extra.
2011. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én szerdára nem várom és sajnos nekem sincs semmi szokatlan tünetem!Ugyanaz,mint menszesz előtt szokott lenni!De azért reménykedjünk!
2011. szept. 3. 08:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én keddre nem várom. Nekem is csak a már megszokott tüneteim vannak. Reggel már teszteltem egyet, de sajnos - lett. :( Egyszerűen nem bírtam tovább kerülgetni a múlt havi megmaradt tesztet... Most azzal bíztatom magam, hogy még túl korán csináltam és nem is a legérzékenyebb teszttel (X-epil).

Drukkolok nektek!

2011. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia!Én se bírtam tovább és csináltam egy 10-es tesztet,persze,hogy negatív lett.De még reménykedem,mert még csak a 9.dpo-n vagyok!Az x-epil tényleg nem érzékeny.Drukkolok mindenkinek!
2011. szept. 3. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a helyzet? Nekem eddig még nem jött meg, de a tesztem negatív. :(

2011. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem se jött még meg és a tesztem is negatív,de sajnos én biztos nem vagyok terhes,mert csináltattam vérből Hcg-t és 0,6 lett.Remélem neked sikerül!
2011. szept. 7. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom!


Én még reménykedem, majd megírom mi lett.

2011. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét!
2011. szept. 7. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ma megjött. :(


Nem baj! Talán a 14. hónap lesz a nyerő!


Sok sikert!

2011. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom!Drukkolok Neked!
2011. szept. 9. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!