Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki mostanában nem...

Van olyan, aki mostanában nem várja? Milyen tüneteitek vannak? Esetleg van, aki már tesztelt? Eredmény?

Figyelt kérdés
Szombatra nem várom, de minden jel arra mutat, hogy meg fog jönni :( Legalább hétfőig várni szeretnék a tesztel, ha mégsem jön meg :)
2009. febr. 12. 08:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
En mostanara nem varom, pontosabban szombat-vasarnapra de csak hetfon merek tesztelni. Sajnos nincs sok tunetem. Egyedul a mindjart megjon erzes meg a hasszurka, de ez lehet mensi jele is. Mondjuk az a fura, hogy mar tobb mint egy hete szurkal a hasam maskor meg csak mensi elott ket nappal szokott. Minden feloraba rohanok a wc-re mert azt hiszem megjon hamarabb mint szombat. De cicifajas, faradsag, hanyinger nallam nincs. Szedulok meg a fejem faj de sajnos neha ritkan alacsony a vernyomasom igy ez lehet ettol is. Nallad vannak valami tunetek? Haaat en is arra gyanakodom, hogy megfog jonni. :((( Ja, es eleg feszult meg ideges vagyok, ami nallam igencsak a mensi jele. :( Mindezek ellenere meg remenykedek es kivanom, hogy mindkettonkenel baba legyen. :)
2009. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnapra nem vártam. Tegnap reggel egy kis barnázás volt, napközben semmi. Ma reggelre megint barnázás (inkább pecsételés) most megint semmi. Gondolom ez még nem számít mensinek. A ciklusaim 27-28 naposak ma vagyok a 29. napon. Mensi jelem nincs nem fáj a hasam egyáltalán. A fejem viszont kedd óta minden délután fáj. Hát lehet hogy holnap jön meg. (Clostit szedtem a hónapban és két tüszőrepedésem is volt). Tesztelni csak esetleg vasárnap fogok ha nem fog beerősödni.
2009. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én majd 22-ére nem várnám. De ez már a 3. hónap :o( Minden hónapban bizakodtam, hogy talán és tüneteim is voltak tág palettán. Most egyelőre a beágyazódásra várok. Úgy számolom ha összejöhetett, akkor ma vagyunk 32 sejtesek. Attól félek minél inkább rágörcsölök annál inkább meg fog megjönni.

Ez csúnya dolog, de sokszor hallja az ember, ha elmegy valaki akkor egy új élet születik. Nagypapám most haldoklik. Ha a szüleim még időben odaérnek lehet tudok vele telefonon beszélni. Ő nagyon várta már a dédunokát. Nem tudom mit mondjak neki a telefonba... Lehet "nyugodtabban" halna meg ha azt mondanám neki: Papa lesz dédunokád....Na mindegy hagyjuk is ez nem ide tartozik már.

Szerintem ne görcsöljünk és akkor a kis mackók jönni fognak! ;o)

2009. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem nincs. A hasszurkát + egyebeket nem tekintem tünetnek, mert az a menzi jele is lehet, szóval nem akarok bebeszélni semmit magamnak.Legalább a hétfőt én is meg akarom várni, ha addig nem jön meg.
2009. febr. 12. 09:40
 5/24 anonim ***** válasza:

Elso vagyok: Nagyon sajnallom 09-28-as, nem lehet egyszeru a helyzet nallatok. Masodik valaszolo, ha a barnazas nem megy at pirosba akkor van eselyed a babara. Nekem sajna volt egy vetelesem (8 hetesen) es mikor azt a babat vartam akkor barnaztam harom napig mensi korul de nem volt sok, nem kellett betet, eleg volt a tisztasagi, csak par csepp volt. De persze ez lehet a mesni jele is de amig barna ne add fel.

Sajnos a folyasom is eleg vizes, erre is azt szoktak itt mondani, hogy inkabb mensi mint baba. :( Majd irjatok meg mi lett az eredmeny ha teszteltek. Drukk mindenkinek!

2009. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mára nem várom.Egyenlőre semmi." 2nap óta nincs megjön érzésem,viszont azóta reggel elkezd a torkomba kúszni a gyomorsavam,és rossz a gyomrom.Tegnap - volt a tesztem.2 nap múlva tesztelek megint.

2009. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia! Egy biztos, engem múlt héten az UH után úgy engedett el az orvos, hogy a lelkemre kötötte, hogy ha nem jön meg a héten hétfőn azonnal menjek, nem szabad várni, mert nehezen jött össze és sajna fenáll a vetélés kockázata, támogatni kell, hogy meg is maradjon. Úgyhogy ha nem jön meg hétfőn irány a doki.


Második válaszoló

2009. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10.07 vagyok.A hőm:37,1. 36,8. 36,8. 37.
2009. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt értetek a hőhöz...

Bocsi, hogy itt kérdezek, de a feltett kérdésemre, csak 1 válasz érkezett.

Nekem szombat, vasárnap volt peteérésem. Együtt is voltunk. A hőm 37,5... ez jelenthet valamit vagy semmit. Nem értek hozzá...

2009. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: azt mindenképpen jelenti, hogy volt peteérésed. Nekem ebben a hónapban az ébredési hőm 37,1 volt. Azt hogy sikeres volt-e a hónapod nem lehet megállapítani, mert decemberben 37 felett volt az ébredési hőm és mégis megjött és csak utána pár nappal csökkent le.
2009. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!