Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely van elsore...

Mennyi esely van elsore terhes maradni? A parommal babat szeretnenk es en 1 kicsit turelmetlen vagyok

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez 50-50%.De ne görcsölj rá!!Én amíg sírva néztem hónapokig a negatív teszteimet, addig nem is estem teherbe, de amint azt mondtam, hogy na de most már hagyjuk egy időre mert ki vagyok az egésztől, egy baleset által terhes maradtam! :)
2011. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer nem védekezünk megfelelően párommal. MInt utóbb utána számoltam pont pé-m volt. :) Az eredmény 5 hónapja teszi egyre szebbé a napjaimat! Nyugi, össze jön, csak ne görcsölj rá! Sok sikert!
2011. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
koszike:)
2011. szept. 2. 21:22
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi 2009 februárjában eldöntöttük, hogy jöhet a csemete, és márciusban terhes lettem (elsőre), most nyáron döntöttük el a másodikat, még viccesen mondtais a párom, hogy csak akkor ne védekezzünk ha tutire akarjuk, mert rám néz és terhes leszek :D


Hát most 2. hónapban sikerült, mert a páromnak veseköve volt, és már pont ott...De amint kijött a kis kavics, már babika bent is lakik!


Szóval drukkolok nagyon hogy Ti is ilyen szerencsések legyetek! :)


21 hós kiscsaj és 4 hetes pocakbabi anyuja

2011. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

koszonom

sok egezseget es turelmet a gyerekek melle

2011. szept. 2. 21:41
 6/19 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Bár szerintem nem árt "rásegíteni", pl tudni mikor vannak a termékeny napjaid. Amikor mi eldöntöttük, az első hónapban megfogant a kislányunk, most 14 hónapos. PG53 mikroszkóppal néztem a termékeny napomat, és előtte-aznap-utána napi 2x voltunk együtt a párommal.
2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 5x jött össze elsőre, de csak 1 maradt meg. Szóval inkább tovább tartson, de maradjon is meg.
2011. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem - 50%.

Türelmetlen ne legyél! én 75 hónapig próbálkoztam, nem kívánok ennyit neked, csak gondolj arra, hogy egy ilyesmi hogy "kikezeli" a türelmetlenségedet.

2011. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 sumergo ***** válasza:
40%

Kb. 30 %, ha peteéréskor vagytok együtt. Ha máskor, akkor még kevesebb. Ne légy türelmetlen, és ne akarj mindenáron terhes lenni, az sokat segíthet.


30+5 hkm

2011. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 krisztivan ***** válasza:
69%
Az elsővel 1-re sikerült.Sajnos nem maradt meg.A 2-ra vártunk 6 hónapot(peteérés,jó időben együtt,fenék emelés)meg minden más praktika.Nem sikerült.aztán annyi munkám lett hogy elfelejtettem a dolgot örültem hogy élek.Abban a hónapban megfogant és már 1 éves lesz a fiam.
2011. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!