Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. cn-omon vagyok. Tegnap...

22. cn-omon vagyok. Tegnap óta nehéznek érzem az alhasamat (egészen lennt), úgy feszül és egy kicsit fáj is. semmi mást nem érzek. Előfordulhat, hogy ez egy tünet?

Figyelt kérdés
Tapasztalt már valaki ugyanilyet és kiderült, hogy terhes volt és azért érezte? Megjön érzésem eddig nincs, és általában az jellemző minden hónapban, hogy a mensi előtt már jóval napokkal erősen érzem. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 20. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hány naposak a ciklusaid?
2009. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régebben szabályos 28 napos ciklusaim voltak, de az utóbbi hónapokban 26 és 29 között ingadozik.
2009. ápr. 20. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok: ezek még nem lehetnek terhességi tünetek, általában ahogy itt olvastam , ez lehet terhesség jele, de lehet a mensi jele is! A biztos akkor lesz ha késik és pár nap múlva csinálsz egy tesztet.
2009. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is éreztem mindig napokkal korábban de már 2 napja késik.. nekem csak kicsit szúrkál a hasam esténként de nem érzem nehéznek... drukkolok hogy az legyen..
2009. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: Egyet értek, tudom hogy igazad van, csak az alhasban érzett dolgok mindig elgondolkodtatják az embert. Másodiknak: Köszönöm a jó kívánságot!
2009. ápr. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!