Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gombás fertőzésem lehet? Kb...

Gombás fertőzésem lehet? Kb 4-napja volt pé-m, árthat neki? A párom canestennel kenheti magát?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja enyhén viszket és néha kicsit ég a hüvelybemenetelemnél és krémes folyásom van.Ez gomba lehet?A páromnak kicsit piros a nemiszerve és viszket neki.Canesten kenőcs jo rá neki?Nekem meg a Canesten kombi(kup és kenőcs)? Dokihoz nem megyek,multhéten voltam más okbol.Köszi
2009. ápr. 20. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a canesten, ha tényleg gomba. A párod is használhatja. Viszont legalább a háziovost érdemes valamelyikőtöknek felkeresni, ő írhat fel olyan gyógyszert, amit mind a kettőtöknek szedni kell, hogy ne adoggassátok egymásnak a fertőzést.
2009. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor ez a canesten szerinted nem múlasztja el?Nem csak nőgyógyász irhat fel ilyenre gyógyszert? Én azt hittem.Ha sikerült a Baba akkor annak nem árthat?
2009. ápr. 20. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Peteérés előtt 1 nappal olyan gombát kaptam, hogy csak ihaj-csuhaj. Gyorsan vettem valami gyógyszert, de mivel külföldön élek, nem nagyon néztem utána, hogy mi van ha terhes vagyok.... Na erre nem jött meg... Túl vagyok a 8.héten és minden rendben :-))) ne aggódj, a Canesten jó nem ártalmas.

2009. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és gratulálok:)
2009. ápr. 21. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!