Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 6. -7. -én...

ExCaty kérdése:

Lehetek terhes, ha 6. -7. -én kellene megjönnie és ma reggelre 2 tizedet esett a hőm (de még így is magasabb mint az alaphőm) és egy nagyon pici barnás folyásom volt?

Figyelt kérdés
Ma már émelygek is és különös szagokat érzek. Rajta voltunk a babatémán és peteérésem is volt. Egy pcos 27 éves nő
2011. szept. 3. 15:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szia!Én is is ugyanebben a cipőben járok!Én 7-re nem várom és nekem is esett ma a hő!Ne aggódj szokott lenni néha beágyazódásos hőleesés!Lehet holnap már visszább megy egy kicsit a hőd!Én is ebben reménykedem!Egyébként ajánlom neked

a babatervezők otthona.net-et!Sok hasonló példa görbét találhatsz!Drukkolok neked!

2011. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szia sorstars! :) nagyon kivancsi leszek a holnap reggeli homre, remelem kicsit megugrik. Nagyon halvany barnas folyasom most este is van egy picike, lehet ha nem figyelnem ennyire eszre sem vennem. Van egy tesztem itthon, de meg nem akarom kiloni. :) Neked is van pcod? Ti miota probalkoztok? Szoritok neked is, hogy emelkedjen reggel a hod! :) A folyasod mennyire eros?
2011. szept. 3. 19:46
 3/27 A kérdező kommentje:
Ja es a beagyazodas mar meg kellett, hogy tortenjen, nem? 23-24-en volt peteeresem. Attol meg lehet a barnas folyas annak a jele?..
2011. szept. 3. 19:50
 4/27 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak voltan pcos!A beágyazódás jele a barnás folyás!Szerintem ez baba lesz!Nekem csak hol vizes,hol tejszerű folyásom van és egy kicsit szúrkál a hasam!
2011. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ja és 8 hónapja próbálkozunk,de már van egy 2,5 kisfiam,úgy hogy akkor pcos voltam!Nagyon drukkolok neked!
2011. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Legyen igazad! :) majd ralesunk! Te mikor szandekozol tesztet csinalni? Megvarod amig nem jon meg? Kibirod? :) Igaz, elobb nem nagyon erdemes. Majd irj, hogy mi lesz! :)
2011. szept. 3. 20:13
 7/27 A kérdező kommentje:
Koszi, jol esik! Mindig remennyel tolt el egy pcos baba. :) En is szoritok neked! Par nap mulva mindketten okosabbak leszunk.. (es talan babasak is:)))) irjon meg aki hasonlo cipoben jar!! :)
2011. szept. 3. 20:25
 8/27 anonim ***** válasza:
Szia!Én vagyok,aki pco-s volt!Nekem ma nem ment feljebb a hőm,ugyanúgy maradt 37.Nem bírtam ki és teszteltem egy 10-essel,persze negatív lett és van egy olyan érzésem,hogy szerdán meg fog jönni,mert krémes lett a folyásom,és ez mindig így van mensi előtt pár nappal!Te hogy állsz?Neked azért drukkolok!
2011. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem ma reggelre megjott, a hom is lent maradt. A 37 az nem alacsony szerintem! Mennyi az alaphod? A teszt meg lehet meg korai volt. Vard meg a szerdat es ha nem jon meg akkor tesztelj ujra, akkor mar ki kell hogy mutassa. Amugy hany naposak a ciklusaid? En probalok nem szomorkodni, ugy vagyok vele uj honap, uj esely. Ha veletlen neked is megjonakkor a kovetkezo honapban is egyutt izgulhatunk! :) De remelem nektek osszejon a mano! Pco-val hogy allsz? Szedtel valamit ra?
2011. szept. 4. 10:40
 10/27 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnálom,hogy megjött!Majd jövő hónapban szorítok érted!28 naposak a ciklusaim és az alaphőm ebben a hónapban 36,7,előző hónapban 36,4 volt.De ebben a hónapban clostyt szedtem,de van egy olyan érzésem,hogy nekem sem sikerült!Bár reménykedtem benne mikor a 8dpo napon felment a hőm 37,3-ra,de hát most már csak 37!Anno mikor pcom volt megműtöttek 2-szer és a második műtét után 3 hánapra rá terhes lettem!
2011. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!