Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy fiúnk, de a kistesó...

Van egy fiúnk, de a kistesó 15 hónapja nem akar érkezni. Nődoki mit vizsgál először, ha felkeresem ezzel?

Figyelt kérdés
A fiúnk is fél év után sikerült.. Hasonló tapasztalat? Mit vizsgál majd a doki, mire számíthatok?
2011. szept. 4. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
először téged ,aztán megvizsgál, ultra hang, petefészekkel rendben van e minden és a többit majd ő tudja
2011. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem is van már egy nagy lányom, de a tesó mát 13 hónapja nem jön! Én most kezdtem a kivizsgálásokat. Hormonokat néznek meg a páromnak kell mennie sperma vizsgálatra! Nekem az a tapasztalatom, hogy akinek már egy sikerült azzal nem igen foglalkoznak, úgyhogy legyél rámenős!
2011. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hormonotokat néznek(prolaktin,pajzsmirigy stb) ezt azt hiszem a ciklus utáni 5-7.napi vérvételből csinálják.Nekem volt félidőben ultrahang,ott derült ki,hogy nincsen rendes peteérésem szoptatás után sem.Erre kaptam gyógyszert.Szerintem is legyél határozott és rámenős,mert mivel van már gyereked,lehet nem foglalkoznak veled annyira.Nekem szerencsém van,az én orvosom mindent megtett elsőre.
2011. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nagynénimékkel! A kisfiú 1 év próbálkozás után jött. A teherbeesés előtt megállapították a dokik, h a férjnek krónikus prosztatagyulladása van. kapott rá gyógyszert és 2 hónap múlva nagynénim teherbe esett.

Most elvileg nincs semmi gond, de a tesó már másfél éve nem akar megfoganni.. Nagyon el vannak keseredve, nagynénim sokszor sírógörcsöt kap, nagyon sajnálom szegényt.. :( Azt mondja, h még próbálkoznak max fél évig, de ha nem jön össze, akkor elmennek lombikra. Támogatja az állam.

2011. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!