Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükséges- e előtte valamilyen...

Szükséges- e előtte valamilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
A párommal eldöntöttük, hogy belekezdünk a családalapításba, és arra lennék kíváncsi hogy előtte el kell-e menni orvoshoz vagy valamilyen vizsgálatra. Vagy csak rajta és majd jön minden a maga útján. Nálatok hogy zajlott.
2011. szept. 4. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én elmentem a dokimhoz hogy megnézze minden rendben van-e nálam h legyen baba :)! Már 2 éves a babám :)

Szerintem érdemes elmenni h megnézzem veszteni nem vesztesz!! MAx megnyugodsz h minden ok és hajrááá:)

2011. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia, köszi szépen a válaszodat! Gondolom nődokihoz mentél, és milyen vizsgálatokat csinált? Valami vitamint írt ki?
2011. szept. 4. 21:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen nődokimhoz! Én mondtam h babát szeretnénk! Azt mondta h próbálkozzunk,de lehet csinálni hsg-t is h ha tudni akarom h átjárható vagyok-e? De ezt ált.pár év próba után szokták.Mondtam neki én nem várok éveket nézzük meg!De átjárható voltam!! Aztán írt fel clostit h majd szedjem be miután megjön köv hóban! DE úgy hidd el a hsg után koppra 1 hónap múlva terhes lettem így a closit el sem kellett kezdenem :)! A kórházban mikor a műtős fiú vitt azt mondta nekem :higyje el 1 hónap és terhes lesz!Hát úgy is lett:)
2011. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az tök jó hogy ilyen hamar összejött:) Remélem majd nekünk is ilyen hamar összejön!! És azt számolgattad hogy mikor van peteérésed és akkor voltatok együtt, vagy amikor éppen sikerült? Bár azt tudom hogy van egy petefészek cisztám, de remélem semmi bajt nem okoz majd.
2011. szept. 4. 22:04
 5/16 anonim ***** válasza:
én rendszeresen járok nőgyógyászhoz (éves szűrések, meg minden ilyesmi). Nekem eszembe se jutott, hogy elmenjek. Elkezdtünk próbálkozni, és a következő szűrésnél jeleztem csak neki, hogy több mint fél éve nem sikerül, mik a teendők. Megbeszéltük a részleteket. Csinált természetesen kenetvizsgálatot és amire mentem vagyis a rákszűrést. Szerintem nem szükséges menni ha szoktál rendszeresen járni, hisz elvileg ha nem vagy 35 felett nem csinál az elején semmit.
2011. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy nem sokra rá összejött a baba. azóta 2 szép gyermekem van. Amúgy én úgy hallottam (tapasztalat), hogy az a tuti, ha ezeket a cisztákat eltünteted. (tudom, hogy nem akadály, de jobb ha nincs).
2011. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ! ja meg még azt szeretném kérdezni hogy ha már várandós valaki akkor is csinálnak rákszürést?
2011. szept. 4. 22:06
 8/16 anonim ***** válasza:

1vok.Én messze nem voltam akkor még 35és csinált!!

Igen a Pé-met figyeltük! Különböző okok miatt abban a hóban csak azon az egyetlen egy napon a Pé.mkor voltunk 1ütt :)és össze jött!! Szorítok h hasonló képp gyorsan legyen baba!

2011. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babókhoz!!!Jaj de attól meg rettenetesen félek hogy műteni kell a ciszta végett:((
2011. szept. 4. 22:08
 10/16 anonim ***** válasza:

El felejtettem írni h nekem sokszor volt cisztám egyet még műtöttek is!!! De nem volt gond:)!

1 voltam..

2011. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!