Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Be lehet képzelni mindent? A...

Be lehet képzelni mindent? A sok terhes tünetet? (nem is kérdezni szeretnék most, csak leírni hogy ilyen igen is van, és teényleg nem szabad rágörcsölni)

Figyelt kérdés
Tudom hogy igen!Hozzátenném hogy hónapok óta várunk a babára , 3 hónappal ezelött barnáztam,aztán nem jött meg, hánytam, émelyegtem,fájt a mellem,sőt még szagokra is érzékeny lettem......aztán a tesztek mind negatívak......ezután ahogy kezdtem észhez térni hogy 10-12 teszt nem haazudik,a tünetek enyhültek,elmúltak,majd a következő hónapban megjött!Innen tudom hogy tényleg lehet annyira várni és annyira figyelni a tested minden rezdülését,hogy így "megviccel" a saját tested!Hatalmas csalódás volt.....de tanultam belőle.....úgyis akkor jön a kis trónörökös aikor akar!Mindenkinek mielöbbi babásodást és a már babásoknak boldog babavárást kívánok!
2011. szept. 5. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek maximálisan. Kb. 0.5 % volt arra, hogy terhes legyek, de már a feltételezett beágyazódás idején is émelyegtem, szédültem.


Aztán persze megjött, és minden visszaállt a régi kerékvágásba. Csak hát az ember, amikor bizonytalan, és nagyon szeretne egy biztos választ, olyan nehéz nem állandóan ezen agyalni.

2011. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huu basszus mennyire igazad van,most hogy látok ilyen kérdést feltettem magamnak a nagy kérdédt,és igen rágörcsölök a babára ,mert nekem is olyan tüneteim voltak hogy azt hittem baba van a dologba még a hőm is le esett de én még akkor is azt mondtam ,megvannak a tüneteim ugyhogy ez tuzi baba ,de sajna nem mert megjött :((ugyhogy megviccelt a saját testem mostmár máshogy fogok hozzá álni :)
2011. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 éve ugyanez velem is megtörtént.

Minden nap teszteltem, minden teszt negatív. Voltam uh-n is. Már 7-8 hetesnek kellett volna, hogy legyek, tehát az ultrahangon is látszódnia kellett volna. De minden negatív volt. Majd mikor beletörődtem meg is jött a menstruációm.

Volt mindenféle tünetem, hányinger, szagundorodás, hányás, mellérzékenység stb.

December elején semmi tünetem nem volt, csak kimaradt a mensi. Nem mertem tesztelni, mondván úgy is meg fog jönni. De nem jött. A lánykám már ott volt, két hét kimaradás után már az uh is látta. Utána sem volt semmi tünetem. Most egy hónapos a lányom.

2011. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok igen egyet értek az elsővel,sajnos nehéz nem gondolni rá nemvárt közelettével..
2011. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy leírtad ezt! Teljes mértékben igazad van, de egyesek annyira nem akarnak ezzel szembenézni, és ha oda mered írni nekik ugyanezt nagyon meg fognak rád haragudni. Te leszel a gonosz, a rosszindulatú, az irigy.

Aztán megjön nekik, és akkor rájönnek, hogy igazad volt, de annyira nem méltatnak, hogy miután jól lepocskondiáztak előzőleg legalább bocsánatot kérjenek.

SOk sikert a továbbiakban, remélem, azért mihamarabb összejön a baba nektek :) a hozzáállásod mindenesetre nagyon elősegíti most már. Hajrá! :)

2011. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is több fajta ember van!

Az én barátnőm pl. két éve várja a csodát, mégis valamilyen szinten reális maradt tünetkeresgetésben.

Én néha megdöbbenve olvasom,hogy miket és főleg mikor vélnek emberek felfedezni magukon. Néha már tényleg abszurd módon, pl. együttlét után 1-2 nappal. És még nem is ez a baj,hanem,hogy van,aki ráerősít,hogy igen, az a babától is lehet.

Az én barátnőm pl. peteérés után még egyáltalán nem keresget magán tünetet. Mondta,hogy tisztában van azért bizonyos dolgokkal, teljes hülyét nem akar magából csinálni. Persze, ha eltelik az az x nap és jön valami "tünet", akkor ő is annak hiszi, reménykedik, de azért reális keretek között.

Szóval nyilván,amikor múlthónapban peteérés utáni 3. napon szegénykém elkezdett hányni,mint egy lakodalmas kutya,akkor tudta,hogy inkább vírus,mint baba. És (sajnos) az is lett!

Szóval szerintem mindenki nagyon könnyen be tudja magát csapni, de van,aki azért valamennyire ésszerű tud maradni!

2011. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, nem voltam terhes, mégis produkáltam a tüneteket, egészen az 1 napot késett menstruációm 3.napjáig, amikor is kénytelen voltam a sok negatív teszt után rádöbbenni, hogy tényleg nem sikerült, másnap már nem volt émelygés, nem éreztem a méhemet nagyobbnak, nem fájtak a melleim. Annyira figyeltem a testem, hogy még a tesztelések elött érezzek valamit, hogy becsapott de rendesen. A mostani hónapnak már úgy áltam neki, hogy lesz ami lesz, nem vagyok még elkésve, ez még csak a második hónap próbálkozásunk.
2011. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanígy volt. Képzelegtem, késett a mensim, teszteltem persze negatívat, rá egy órára kb meg is jött. És ez nem egyszer volt! Mostanában már teszek az egészre, nem érdekelnek a tünetek, hogy mikor van peteérés, stb. Meg tudom, hogy úgyse fog sikerülni :)
2011. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!