Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem kell a babatémára rágörcsö...

Nem kell a babatémára rágörcsölni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sokat olvasom, hogy ha görcsösen akarod, nem sikerül. De hogyan kell azt csinálni??
2011. szept. 7. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne az legyen, hogy csak azért vagytok együtt, egyszerűen élvezzétek egymást és szeressétek a másikat, hidd el hamarabb össze fog jönni, mint gondolnád. Kitartás :)
2011. szept. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt, rágörcsöltem 1 évig és semmi. aztán feladtam és abban a hónapban teherbe is estem, de elvetéltem, szóval most megint azon kaptam magam, hogy rágörcsölök... ördögi kör ...
2011. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem kell azt mindenki maga tapasztalja ki.

Az utóbbi 3 évben (miután a hormongondjaimat megoldottuk) nálam biztos a rágörcsölés volt a probléma, ugyan nem havi 1-re korlátozódott a szexuális együttlétek száma, de hőmérőztem, figyeltem a pé-t, aztán minden hónapban már a nemvárt előtt kerestem a jeleket magamon.

Aztán az idén úgy jött össze, hogy egyrészt a testvérem kislánya megszületett, akkor már volt akit babusgatni, na meg volt egy olyan időszak az életünkben, amikor örvendtem, hoyg este megtalálom az ágyat nyitott szemmel (munkahelyi stressz, párom munkahelyváltása, heti rendszerességgel esküvő meg ilyesmi) - na épp a babára nem gondoltunk. És láss csodát: bejött!!!

2011. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok nem rágörcsölni. 2 éve várunk babára, túl vagyunk 3 sikertelen inszemináción és 1 sikertelen lombikon. Illetve ezek után nem görcsölök, hanem az esélytelenek nyugalmával várom a következő lombikot. Az elengedés belülről jön majd, erre nem lehet tippeket adni. Én is arra várok, hogy picit el tudjam engedni a témát, de még nem megy
2011. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pl nem kell itt a gyakorin a babás/teherbeesés témát olvasni, ne ez járjon egész nap a fejedben, meg ne az legyen hogy minden egyes kis tünetet figyelsz hogy hátha ez már a terhesség jele. középidőben biztosan legyetek együtt és kész.(na meg amúgy is sokat :))
2011. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Biztos igaz, ha görcsösen akarod, nem jön a baba. Pedig nekem már van egy fiam, aki szintén nehezen sikerült, de most a kistesóra várunk immár 1 éve. Remélem hamarosan bekopogtat a mi kis családunkba.

2011. szept. 8. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!