Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Agnus Castus D4, babát szeretn...

Agnus Castus D4, babát szeretnénk, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma rendeltem meg, olvastam róla hogy vágycsökkentő hatású, viszont segít sok mindenben, például a teherbeesésben.

Mi 1 éve próbálkozunk. Van akinek bejött a babaprojecktben? :)


2011. szept. 5. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a barátcserje,igaz? Én szedtem,de nem ettől a forgalmazótól,hanem a sima Zafír barátcserje kapszulát, (mindegy,a hatóanyag a lényeg, gondolom,amúgy is ezt már megszüntették). Az első ilyen hónapban teherbeestem.(ikrekkel) A vágyat nem csökkentette nálam:) Csinálj mellé ovuteszteket és amikortól pozitív,onnantól igyál palástfűteát. Nekem így sikerült.
2011. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

huhh na végre valaki válaszolt! köszönöm a válaszod kedves ember vagy :) gratulálok az ikrekhez.

én még nem szedem mert ebben a hónapban clostiztam. ha megjön akkor szedem köv hónapban.

ebben a vitex agnus castus d4-ben 250mg barátcserje van, több mint a zafírban abban 200mg/kapszula szóval hajrá !

2011. szept. 5. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit:) És köszi!

Akkor drukkolok,én már nem emlékszem,hogy mennyit szedtem belőle,de talán 1x2-t vagy 2x2-t is talán. Az biztos,hogy a ciklus vége felé csökkentettem az adagot,mert azt írta,hogy ha sikerült teherbe eseni,akkor már nem szabad szedni! Persze biztos nem lett volna baj,de én ittam a palástfűteát is,abban jobban bíztam:) Bejött:)

2011. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem baba (még) nem lett, de legalább megjött magától a mensim, ami nálam már nagy szó. :) Én 2x400mg-osat szedtem.

Szurkolok, hogy nálad hozzon babát is! :)

2011. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szedtem agnust cactus-t. Eleinte 2x400mg-ot, aztán mivel még 3 év után sem estem teherbe (mondjuk én pcos vagyok), emeltem az adagon és 4x400mg-ot szedtem. Következő hónapban már pozi volt a tesztem. 5 hét van hátra szülésig.


Sok sikert!

2011. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!