Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második gyerek is nehezen...

A második gyerek is nehezen jött össze?

Figyelt kérdés
Nehezen estem elsőre teherbe, mert alig volt peteérésem, végül meddőségi kezeléssel sikerült. Szülés óta szedek merckformint pco-ra 8 hónapja. Még így is ritkán van peteérésem, a ciklusaim rendszertelenek. Van esély rá, hogy beáll a ciklusom, vagy mehetek megint a meddőségibe? Majd valamikor jövőre szeretnénk megint babát. Hasonló tapasztalatokat várok!
2011. szept. 7. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2 évig hormonkezelésre jártam aztán terhes lettem.8 hónapja próbálkozunk megint már volt 2 hormonkezelésem de eddig semmi.Itt olvastam a Szabó Gyuri bácsi teakeverékéről és jelenleg ezt iszogatjuk és ovulációs tesztet is vettem bízom a szerencsében.Ha nem akkor megint hormonkezelés.A menstruációm legalább megjön 30-50 napokra.
2011. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm első babája lombikkal jött össze, a második spontán. Nem is számítottak rá, hogy terhes lehet, nem védekeztek.
2011. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első 2 év után jött össze,a második 3 hónap után!:)
2011. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első 9 hónap után jött össze és olyan 2-3 havonta menstruáltam fogalmam sincs mikor volt peteérésem meg ilyesmi nem is foglalkoztam vele. Szülés után nekem beállt 32-34 naposra a ciklusom és mikor terveztük a tesót 2 hónap próbálkozás után vettem LH tesztet kipróbálás céljából azzal elsőre összejött.
2011. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!