Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mensim elött 3 nappal...

Ha a mensim elött 3 nappal tök szaraz vagyok utalhat babara vagy ne is remenykedjek? Vannak mas tüneteim is.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, milyen tünetek?én holnap tesztelek.de nekem totál megjövős érzésem van, csak mellem s hasam feszül.meg pénteken kb két csepp vér volt.márc 23 án jött meg utóljára
2009. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességemnél a nemvárt előtt tök száraz voltam, menzi előtt mindíg fehér krémes volt a folyásom. Minden ember más, és ahhoz kell mérni a "tüneteket" már ha vannak, hogy előtte megszokott volt-e a dolog. De még így is sokan bebeszélik maguknak a tüneteket, és mindent terhességnek tudnak be (volt hogy én is beleestem ebbe). Reménykedhetsz, ha ez neked eddig nem menzit jelzett. 3-4 nap múlva tesztelj!

Drukkolok hogy baba legyen!

2009. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elsö valaszolonak:Haspuffadasom van,undorom a kavetol,a derekam faj a melleim nyomasra fajnak,apro szurasok a hasamban alul,ugy erzem feszül a mehem, a fejem faj eleg sürün,es aluszekony vagyok.Ja meg sürün jarok pisilni.Nagyon szeles lettem es szorulasom van.Es neked?A masodik valaszolonak köszönöm szepen amit irt.Szivemböl remelem nem csak bebeszelem magamnak.
2009. ápr. 21. 15:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsanatot kerek az elsö valaszolotol.Irtad mar hogy milyen tüneteid vannak.Megirod ide hogy mi lett a teszt eredmenye,ha szepen megkerlek?Azt hiszem nem csak nekem lenne fontos,hanem nagyon sok asszonynak akik babat szeretnenek.
2009. ápr. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!