Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyi hőleesés még belefér a...

Ennyi hőleesés még belefér a nem várt előtt 3 nappal, vagy inkább mensi lesz ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 2. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát, elég valószínű, hogy az lesz :(
2010. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg belefér.Nekem is nagyon ingadozott,és mégis terhes lettem.A 8. dpo-n látom volt egy vérfolt,az meg lehetett a beágyazódástól!Drukkolok!
2010. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó remélem most végre nem bizakodom hiába. 3 éve várom a csodát :-(

Máskor közvetlen a mensi napján esett csak le most vagy hamarabb jön meg vagy nem tudom miért eshetett ekkorát.

2010. febr. 2. 14:03
 4/17 anonim ***** válasza:

Ennyi belefér. Nekem is pont így volt, aztán visszament, és babás maradtam.


Amíg meg nem jön, addig van remény.


Halkan mondom, mert lepontoznak érte: méhszájvizsgálattal én biztosabban meg tudtam mondani, hogy meg fog-e jönni, vagy sem, mint görbe alapján. Ha megjött, előtte két nappal mindig leszállt a méhszájam és puha lett. Amikor teherbe estem, akkor kemény és nehezen elérhető maradt.

2010. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

13:41 vagyok


igen, szerintem is próbáld meg amit az előző válaszoló írt. az sokkal biztosabb. a hőgörbe gyakorlatilag nem mond semmit, csak utólag.

2010. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát megvizsgáltam. Nos nehezen elérhető, mert csak gugolva és még ugy is nehezen értem el csak azt nem tudom eldönteni puha vagy kemény, mert nincs összehasonlitasi alapom. De zártnak zárt-amennyiben jól éreztem- Ez gondolom biztató ugye?
2010. febr. 2. 14:47
 7/17 anonim ***** válasza:
ha mostanában jönne meg alapból, akkor, igen, biztató :)
2010. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,mint a legelső válaszoló,ez mensi lesz:(
2010. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig megjött 3 tized esés után.De nem mindenki egyforma.Reméljük visszakúszik és ott is marad.

Drukkolok


8 hetes kismami

2010. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia én csak ezt a görbét csatolom: [link]

12. hetes km

2010. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!