Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztosan normálisak ezek az...

Biztosan normálisak ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

Bpd:45 mm gra.s. 19+1

HC:167 mm grav.s. 19+4

AC:145 mm gra.s. 19+6

FL:28.2 mm grav.s. 18+4

Becsült súly:284 g


Medence végű fekvés.Mellső falon tapadó lepény.Négy üregű szív,jó szívműködés.Kp. mennyiségű magzatvíz.Ép rekesz és hasfal.Mk. vese ábrázolódik.Gerincoszlop párhuzamos csigolya ívek zártak.Folyadékot tartalmazó gyomor,hólyag.Köldökzsinór három erű.Hiánytalan csöves csontok.Folyamatos áramlások.


Dg. Grav.s. 19+1

Az orvos azt mondta hogy ezek teljesen normális eredmények de mégis aggódom hogy valami baj van?!!


A válaszokat előre is köszönöm!!!


2011. szept. 7. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt linkeld be a terhesség kategóriába,mert itt mi még nem tudunk segiteni"Sajnos" :)
2011. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!Ha nem írsz észre sem veszem hogy rossz helyre írtam ki a kérdést,mellé nyomtam!!És kitartás sok pozitív tesztelést mindenkinek!!!! :)
2011. szept. 7. 22:38
 3/3 sumergo ***** válasza:
Nem tudom ezek alapján mi miatt is aggódsz! Kifejtenéd?
2011. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!