Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz utan milyen tunetek...

Abortusz utan milyen tunetek a normalisak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok buszke ra, de szukseges volt. Kb egy hete volt abortuszom. Lelkileg eleg rosszul vagyok. De fizikailag lennenek kerdeseim. Mikor hazaengedtek elso nap volt egy keves verzes, azutan egy nap barnazas, azota semmi. Ez igy normalis? Nem volt se laz se gorcsok. Vmi baj lehet?
2011. júl. 21. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Lehet normális. Mikor nekem volt nagyon régen, én a hazamenetel után 2 nappal már teljesen jól voltam. Kb. olyan volt mint egy gyenge menstruáció. Nem kell feltétlenül lázasnak lenned, meg görcsölnie.

Ha az megnyugtat, menj vissza az orvoshoz, aki csinálta, és kérdezd meg.

2011. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Én is egy hete voltam, én elso nap elég rendesen véreztem, meg fájt a hasam is, azóta csak barnázom. Van akinek csak pár napig tart , van akinek 3-4 hétig is. Tisztul az anyaméhed ugy mint szulés után.

Addig jo míg nem fáj semmid.

2011. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. csak megkérdezném, hogy te már használsz tampont, vagy csak betétet?
2011. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak betetet, azt mondta az orvosom, h hanyagoljam az elso menszimig a tampont.
2011. júl. 21. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de ezt már az előző kérdésednél is leírták. Akkor lenne baj, ha görcseid és lázad lett volna, de ezt a dokidnak is el kellett volna mondani. Tampont csakis 6 hét múlva használj, ahogy nemi életet is csak akkor élj.
2011. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1 éve volt abortuszom,engem is lelkileg viselt meg inkább,én se vagyok büszke magamra.

Nekem rettenetesen fájt a hasam,de azt mondta az orvos hogy ez természetes,a vérzésem erősebb volt és darabosabb,ez 1 héten történt.

10 napra rá kellett hívott vissza az orvos,azt mondta minden rendben van.

És ami még rá tett egy lapáttal hogy előtejem volt :S nah ettől nagyon megijedtem,még az orvos is furcsán nézett.

De gyógyszerel elmúlt.

Neked mikor kell vissza menni?

2011. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta h 2 het mulva.
2011. júl. 21. 12:40
 8/8 presitsné válasza:
ÁLLITOLAG NEM IS SZABAD LÁZASNAK LENNI.Nekem két napja volt abortuszom. Azota szédelgek fáj a hasam a köldököm körül,és akkor is ha pisilek.ez normális?
2014. jún. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!