Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, a nemvárt előtt már...

Lányok, a nemvárt előtt már észrevettétek valamiből pocaklakót?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hatalmasakat rúgott.

Viccet félretéve, nem, mert nem is gondoltam rá. Ezért volt nagyon szép meglepetés hogy mégis van :)

2011. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megérzés volt, hogy elsőre sikerült, és bejött, tényleg jól éreztem.
2011. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nem várt előtt szokásos menzi tüneteim voltak,majd nem várt napjától elkezdtem szédülni,nem jött meg,nem várt után 3 nappal halvány pozi,utána csak erősödött.Most 6 hetes vagyok :) De a kérdésedre válaszolva én nem vettem észre,csak nem várt napja körül,hogy olyan más volt minden.Ja,az is fura volt,hogy nem várt napján úgy görcsöltem mintha meglenne,de vér sehol :)
2011. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.Én rendesen görcsöltem mint mikor megjön.Mikor nem jött meg 2 után csináltam tesztet és már ki is mutatta.A pocaklakó meg egyáltalán nem gusztustalan!
2011. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem az volt gyanús, hogy volt egy pont a hasamban, ami miatt nem tudtam behúzni rendesen. Akkor arra gondoltam, hogy "áhá, ez tuti baba lesz!" és nagyot mosolyogtam magamra a tükörbe.

De aztán jöttek a mensis tünetek és lehervadtam, hogy "á csak késett". Aztán csak vártam, de sehol semmi, majd 2 napra rá csináltam egy tesztet és nagyon pozitív lett.

2011. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Fiamnál nem,lányomnál igen,

Lányomnál meg voltam veszve a pepsiért,előtte alig ittam, akkor viszon napi 3-4litert simán. Ebből sejtettem h baba lesz,de csak az elmadart mensi napján teszteltem.

2011. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
biztos szórakozik valami gyerek.nem akarom elhinni,hogy egy terhes felnőtt nő.hagyjuk a csudiba :D
2011. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
azért a kérdezőtől ha lehet kérj elnézést :D
2011. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem már a 3. hét körül állandó falhatnékom volt. :) aztán mielőtt meg kellett volna jönnie, előtte már egy héttel feszültek a melleim, és görcsölgetett a hasam, de úgy voltam vele, hogy ezek még a mensi előtti tünetek... viszont nem jött meg :)
2011. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
kedves utolsó,te ki vagy?miért nem a kérdésre válaszolsz??
2011. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!