Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az egyik barátnőm terhes...

Az egyik barátnőm terhes lett? Állítása szerint reggel felébredtek a párja 3x4 bedugta óvszer nélkül utána gumit húztak és így folytatták ennyitől terhes lett. Ez létezik hogy ennyitől vagy valami nem stimmel a történetbe

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 17:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
3 x4 bedugásnál még nem nagyon van előváladék előtte 2 napja nem szexeltek úgyhogy sperma sem maradhatott a húgycsőben.
2011. szept. 10. 17:42
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehetséges ez így???
2011. szept. 10. 17:43
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem kellet volna egy kicsit több hogy ebből gyerek legyen?
2011. szept. 10. 17:44
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez így nem valószínű, de ha már egyszer terhes lett, olyan mindegy, hogy hogyan.
2011. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Az én páromnak már attól val előváladéka,hogy rám gondol úgy.(Remélem ha másra akkor nem:P), tehát van, hogy mielőtt hozzáérnék, vagy amikor odáig jutunk,h leveszem az alsóját akkor nedves a vége, ugyhogy akár lehet terhes. Igaz elég kicsi ugye az esélye, de ha mégis összejött akkor neki az 100%
2011. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a "barátnőd" lehet így is terhes. Nagyon kicsi rá az esély, de nekem például pont így "sikerült", pedig nagyon nem így terveztem, szóval imádkozz és legközelebb ésszel csináld.
2011. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Igen, a "barátnőd" lehet így is terhes. Nagyon kicsi rá az esély, de nekem például pont így "sikerült", pedig nagyon nem így terveztem, szóval imádkozz és legközelebb ésszel csináld."

Kedves válaszoló nekem van két gyönyörű gyerekem tisztában vagyok a védekezés fogalmával!!!!!!!Épp ezért tűnik számomra kicsit valószínűtlenek a dolog.

Csak jött panaszkodni, hogy terhes és nem tervezték a babát nem egy stabil kapcsolat az övéké. Én meg megkérdeztem akkor ha nem akartad miért nem védekeztetek.

És erre volt az ő válasza csak 3x4 bedugta ,hogy "érezze" de csak ennyi és most terhes.

2011. szept. 11. 13:07
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyen létezik! Nem kell elélvezni ,hogy kijussanak a kis ebihalak ,mert néhány ott áll lesben és lecsap ha kell.Nem egy ilyen esetet ismerek! Minden behatolás előtt gumi,különben csak a szerencsén múlik a terheség!
2011. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én így lettem terhes. Biztosra veheted, hogy van ilyen.
2011. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát az biztos, hogy a húgycsőben nem maradt sperma :DDD

De lehet ennyitől simán terhes...

2011. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!