Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy egy egész...

Létezik olyan, hogy egy egész doboz (3 db-os) óvszer hibás? Kettő gumit elhasználtunk és mindkettőből baba lett.

Figyelt kérdés
Nem szakadtak ki, nem használtuk rosszul. Viszont az első babát a 3. hónapban elvesztettük, most a műtét után vagyok 10 héttel és ismét babás. Ugyanabból a dobozból volt mindkét kondom.
2008. dec. 16. 11:37
 1/7 yuda ***** válasza:
100%
Bármi megeshet,bár minap láttam erről egy filmet,hogy mennyire erősen tesztelik-de ez nem feltétlen igaz minden gyártóra-mondjuk én még csak úgy jártam,hogy teljesen üres volt a doboz-visszavittem és kicserélték,bár nehezen lehetett volna bizonyítani...én egy ilyen után másik márkára váltanék,bár előtte nézd meg a lejárati időt!
2008. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A lejárati időt megnéztem, az rendben van. Csak most a férjem ezt nem hiszi el és azzal vádol, hogy én manipuláltam meg a gumit. Van már két gyerekünk és már egy ideje nyúzom a harmadikért, Ő viszont nem szeretne többet, pedig anyagilag és érzelmileg sem lenne gond.

Most annyira hihetetlen hogy manipuláció nélkül ilyen megtörténik? Sosem csapnám be.

2008. dec. 16. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Pereld be a gyártót és sok pénzt kaptok! :) De tényleg!
2008. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Kérlek ne vedd sértésnek, de több mint 3 hónap alatt 2 óvszert használtatok el? Nem voltatok véletlenül gumi nélkül is együtt?
2008. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Semmi nem 100%! Én most voltam terhes, pedig évek óta pharmatex kúppal védekeztünk, és sosem volt vele semmi gond. Nekünk is 3. baba lett volna, de nem tartottam meg, mert anyagilag sem állunk úgy, és sajnos minden ellene szólt.

Valahogy győzd meg a férjedet az igazadról.

Minden jót neked, és sok boldogságot a babához.

2008. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 hónap alatt tényleg csak kétszer voltunk együtt. Pontosabban 4 hónap alatt. Mikor kiderült, hogy babát várunk, akkor nem mertünk, nehogy baj legyen. Gondoltuk a 12. hét után majd. Aztán kiderült hogy baj van, jött a műtét és utána 6 hétig az első mensiig nem lehetett. Csak utána voltunk együtt kb egy héttel.
2008. dec. 16. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk párommal egy ovszer csomagba kivolt lyukasztva több gumi is:Slehet az egyikböl most babánk is lesz,de ha baba van midneképp megtartom:)
2008. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!