Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített már valakinek valami...

Segített már valakinek valami lelki gyógymód hogy teherbe essen? Pl. Kineziológus?

Figyelt kérdés
Már nem tudok másra gondolni, mivel orvosilag minden rendben velem is és a férjemmel is, és mégis már több mint 3 éve nem jön a baba!
2009. ápr. 22. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Aki hisz benne,annak segit!Egy próbát megér!
2009. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kineziológia rengeteget tud segíteni. De én inkább abban hiszek, hogy jönni fog, amikor annak itt az ideje. Ez biztos sovány vígasz most neked, de hidd el, hogy minden okkal történik. Majd meglátod, ha megszületik, hogy érdemes volt Rá várnod.:))) Szorítok Neked!

Amúgy a kineziológiát én megpróbálnám. Csak jókat hallottam róla.

2009. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy lehet hogy leblokkoltam magamban valamit ami gátol. Sok-sok évig féltem attól nehogy teherbe essek és lehet hogy ez annyira berögzült, hogy most meg amikor szeretnék, nem megy. Habár 2 éve már egyszer spontán teherbe estem, de méhenkívüli volt. Én is hiszek abban hogy majd jön ha jönni akar, de ez a közel 4 év már nagyon sok!
2009. ápr. 22. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Első válaszoló vagyok!Próbáld ki,a kineziológiáról sok jót hallottam!
2009. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sokáig jártam kineziológushoz, pl. a nagyon heves allergiám miatt, amitől március-október között szinte élni sem tudtam, se gyógyszer, sem injekció nem segített. 5 alkalom elég volt hozzá, hogy azóta (4 éve lesz most) teljesen tünetmentes vagyok! Öcsémnek is voltak gondjai, neki is segített és van egy barátom aki ezeket hallva elment és a cukorbetegsége sokkal enyhébb lett, 8 lövés helyett fele elég volt neki! Menj el (remélem jót találsz, ez sem mindegy), mert ez sokmindenben tud segíteni gyógyszerek nélkül úgy, hogy a lelkedet gyógyítja. Minden betegség ebből fakad.

Sok sikert! (győr-sopron megyében van az akit én tudok ajánlani)

2009. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én Csongrád megyei vagyok, de remélem hogy itt is találok valakit.
2009. ápr. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!