Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés elősegítésére...

Tüszőrepedés elősegítésére van valamilyen természetes gyógymód?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban nehezen reped meg a tüszőm. :(

Esetleg valamilyen gyógytea vagy homeós bogyó segíthetne ezen?


2010. okt. 19. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi lennék! Mert lehet hogy velem is ez van. De nem vennék rá mérget!

Neked van-e valamilyen tüneted emiatt?

2010. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Júliusban konkrétan nem repedt meg, cisztává alakult. Azóta mérem a hőmet, ovu tesztet használok (babát szeretnénk) és az előző ciklusban is a pozitív ovu teszt után 3 nappal tudott csak megrepedni, most meg úgy fest, hogy talán egyáltalán nem...

Azon gondolkodom, hogy esetleg a cickafark teát vagy a málnalevél teát kellene inni a ciklus első felében, de nem vagyok benne biztos, hogy ez arra jó-e egyáltalán... :(

2010. okt. 19. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ide miért nem ír senki, hiszen ez annyira fontos lenne sok nőnek, aki babát szeretne, bezzeg aki pozitívat tesztel, annak egymás után jönnek a gratulációk több oldalon keresztül!!!
2010. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ciklus első felében a cickafark tea, emellett a fagyöngy csepp!!Saját tapasztalat!
2010. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ciklus első felében igyad a cickafarkfű teát és csináld az aviva tornát.Ovulációt elősegitő gyakorlatok.Mérd a hődet és ha megindul felfelé akkor pedig a palástfűvet igyad.Nekem szépen be állította a ciklusomat.Ha gondolod írj privit és elküldöm a tornagyakorlatokat.
2010. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A következő ciklustól akkor inni fogom a cickafark teát és megpróbálkozom az aviva tornával is (már sikerült letöltenem, de köszönöm a felajánlott segítséget). :)

2010. okt. 19. 22:21
 7/8 anonim válasza:
bocs h ide pofátlankodttam,5.válaszolótol kérdezném h nekemis letudnád irniprivibe?csak azért mert énis ugyanezzel a problémával szenvedek jó idelye és nagyon meg köszöném ha eltudnád küldeni.mi is babát szeretnénk régóta de sajnos sikertelenü.probáltam letőltteni de nem tudom ,ezért is szeretném ha elküldenéd,nagyon szeretném kipróbálni!előreis köszönöm.
2012. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok, ugyanebben a cipőben járok, vetélés után vagyok, és teljesen felborult minden, nincs peteérés es mensi sem.

Eltudnátok nekem is küldeni az aviva módszert peteérés elősegítésére a gyakorlatokat.

Illetve olvastam a málnalevél teárol hatásos volt valakinek peteérés serkentésre, tüszőrepesztesre?

2019. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!